badminton je badec.cz


Zářijové turnaje VAŠÍ LIGY
s vyhlášením nejlepších hráčů Tour

IKONA_VŠ_LIGAOd organizátorů VAŠÍ LIGY jsme obdrželi pozvánku na Závěrečné badmintonové turnaje VAŠÍ LIGY série Tour 2011/2012 v Brně a Praze. Po turnaji dojde k vyhlášení nejlepších hráčů a hráček série Tour za období říjen 2011 až září 2012 a k předání cen. POZOR akce pro nováčky – chcete hrát od října badmintonovou ligu? Přijďte si na turnaj pro Divokou kartu zdarma. Na základě vašich výsledků budete v říjnu nasazeni do skupiny, která bude nejvíce odpovídat vašim schopnostem. Všechny akce jsou určeny i nehráčům VAŠÍ LIGY, studentům i pracujícím. Dle níže uvedených aktivních odkazů si můžete zobrazit konkrétní informace.

PRAHA: badmintonový turnaj singlů v Hamr Braník. Turnaj se koná v sobotu 08.09.2012 od 19 hodin Kategorie ZačátečníkůPokročilých. Kapacita pro každou kategorii je 24 hráčů. V případě bližších dotazů neváhejte kontaktovat Jakuba Hojera na jakub.hojer@vsliga.cz.

BRNO: badmintonový turnaj singlů v brněnské hale v Jehnicích. Turnaj se koná v sobotu 15.09.2012 od 9 – 12.00 hodin Kategorie Začátečníků, od 12.00 do 15 hodiny Kategorie Pokročilých. Kapacita pro každou kategorii je 24 hráčů. V případě bližších dotazů neváhejte kontaktovat Michala Faltuse na michal.faltus@vsliga.cz.

≡ Zanechte vzkaz