badminton je badec.cz


≡ Big 8 – badminton turnaje


Badminton turnaj Big 8 Brno

8 POKROČILÝCH HRÁČŮ
7 ZÁPASŮ NA KREV …
8 STYLŮ

NĚCO MÁLO Z HISTORIE …

První turnaj ze série „Big 8“ pod patronací serveru badec.cz proběhl v září roku 2007. Sešlo se 8 borců krajských přeborů ve složení Kamil Sedláček, Marek Matula, Martin Seknička, David Maršálek, Saša Krejčí, Franta Hanák, Tomáš Prek a Zdeněk Doležel. Drtivá většina těchto hráčů je stále aktivních. Proběhlo již celkem 12 turnajů přičemž v záložkách komentáře a výsledky jsou k nahlédnutí dochované reportáže a výsledky z deseti turnajů „Big 8“ z roků 2008 a 2009. Dříve se archivace moc neřešila a výsledky často zůstaly jen na papíře, který jsme zapoměli v hospůdce při oslavách vítěze turnaje. V roce 2010 bylo naplánováno několik kol Big 8, ale díky kolizím s termíny soutěží proběhne jeden turnaj. Po domluvě s organizátorem „Sten“ turnajů dojde v roce 2011 a věříme, že i dalších letech k oprášení zašlé slávy turnajů „Big 8“ …

O CO SE JEDNÁ …

„Big 8“ je turnaj ve dvouhře mužů, který se koná přibližně jednou za 2 až 3 měsíce – tedy 5× až 6× za rok a to vždy tak, aby nebyl v kolizi s termíny ligových soutěží či badmintonových turnajů. Je určen pro max. 8 hráčů (převážně registrovaných) v úrovni II. a III. ligy, ale i městského přeboru. Na divokou kartu může startovat i hráč vyšší soutěže. Doposud je evidováno 22 hráčů s minimálně jednou účastí na „Big 8“.

PRO KOHO JE TURNAJ URČEN ?

Základní a nutnou podmínkou účasti je věk nad 18 let (včetně) a pokročilá herní vyspělost hráčů + dobrá fyzička. Všem případným novým hráčům doporučujeme zkušenost s aktivní účasti na turnajích, aby jste nebyli překvapeni rychlým tempem a náročností turnajů „Big 8“.

Možná účast převážně již evidovaných a případných nových pokročilých hráčů na jednotlivých turnajích „Big 8“ je podrobně specifikována v záložce PRAVIDLA – SYSTÉM TURNAJŮ – PŘIHLÁŠENÍ. Před vlastním přihlášením věnujte pravidlům prosím dostatečnou pozornost.


KAM DÁLE >>>

POZVÁNKA NA BIG 8 – SESTAVA

KOMENTÁŘE K JEDNOTLIVÝM TURNAJŮM

HERNÍ MÍSTO – ČAS – MÍČE – CENA

ORGANIZÁTOŘI – KONTAKT

PRAVIDLA – SYSTÉM TURNAJŮ – PŘIHLÁŠENÍ

VÝSLEDKY

HRÁČI

FOTOGALERIE

OSTATNÍ UJEDNÁNÍ


Základní pravidla turnajů „Big 8“ byla vytvořena již v roce 2007. Pooslední aktualizace pravidel proběhla 04.12.2010