badminton je badec.cz


≡ Kontakty / Contacts

Badmintonový rozcestník badec.cz se zaměřuje na široké spektrum hráčů a hráček badmintonu, přináší informace o dění v badmintonu, o pořádání turnajů určených pro kategorie rekreačních hráčů a hráček badmintonu, dále pak pro registrované hráče městských a krajských badmintonových soutěží a i extraligové hráče. Zde uveřejněné turnaje jsou již zavedené, s kvalitním zázemím a perfektní organizací.

Rovněž publikuje odkazy na haly, kde se provozuje badminton a kde jsme měli sami možnost hrát, přináší Vám odkazy na kvalitní partnerské badmintonové weby a garantuje perfektní a ověřené služby u odkazovaných eshopů, doporučení u inzerovaných produktů na základě osobního vyzkoušení. Spolupracuje i s trenéry badmintonu a přináší odkazy na jejich aktivity a služby. Badec.cz mapuje i velké mezinárodní badmintonové akce a úspěchy našich reprezentantů.

Pokud máte zájem o spolupráci ve formě zveřejnění informací o turnaji, případně zveřejnění odkazu na Vaše služby, prosím kontaktujte nás na další domluvu. Pokud se chcete stát redaktorem a členem týmu badec.cz a přispívat formou příspěvků o dění v badmintonu, budeme rádi, rovněž nás kontaktujte na další domluvu.

badec.cz copyright ikon

S pozdravem

Váš admin team

Marek Matula – editor

Rasťo Belan – administrace

Standa Janeček – editor

Tomáš Míča -  fotograf

Kontakty:

-- Pozvánky na turnaje, reporty, haly – E: sjanecek@email.cz

-- Reklamní bannery, odkazy, grafika – E: rbelan@badec.cz

-- Administrace, reporty, články – E: marekmatula@seznam.cz

-- Fotky, focení turnajů - E: mica.tomas@seznam.cz

top list statistiky, měřeno od 5.5.2008

TOPlist