badminton je badec.cz


Vítejme zpět na zemi

Martin_svoboda_badmintonMinulý týden jsme Vám představili nový badmintonový klub SKP Kometa Brno a předseda jejich oddilu Martin Svoboda nám zaslal úsměvnou reportáž z prvního utkání. I když v městské lize patří tým coby nováček zatím mezi outsidery, držíme jim palce skrz jejich badmintonové nadšení a obrovskou chuť do badmintonu, kterou nemá snad ani naše reprezentace. Text emailu zde: Vítejme zpět na zemi! Kometa odehrála první soutěžní zápas a to s týmem Hamry nad Sázavou „A“. Trošku v koutku duše jsem si myslel, že bychom mohli domácí potrápit, ale pravda byla uplně někde jinde, Zatím jsme na úrovni, že jsme schopni se porážet mezi sebou, občas porazit někoho, kdo to hraje již delší dobu, ale určitě nemáme na to porazit tým, který hrává soutěže pravidělně a už vůbec né tým, který ještě vloni hrával krajský přebor.

Začly mužské singly, ale jak naše jednička Tomáš Krejčí tak i dnešní dvojka Michal Kubát prohráli, sice po bojovném výkonu, ale jednoznačně 2:0. Ve třetím singlu přišla naše největší radost, když Jindra Randula ve třech setech vyhrál. V prvním se rozkoukával a ve dvou zbývajících už nedal soupeři šanci. Nela v singlu žen bojovala, ale rozhodla zkušenost soupeřky, která vyhrála dva nula. V deblech jsem si myslel, že bychom s Michalem, jakože snad možná asi, ale prásk bum a šli jsme z kurtu s výpraskem dva nula. To samé Tomáš Krejčí s Michalem Rozinkem. Debl holek, Klára s Nelou se snažili, ale zase dva nula.

V posledním utkání, které jsem hrál s Doubravkou nás soupeř asi trochu podcenil a proto jsem pěknou hrou Doubravky na síti urvali první set. Ale potom matador z Hamrů zapl dvojku a dva zbývajíci sety jsme doslova lehli. Takže celkově jsme prohráli 7:1. Takže trenovat, trenovat, trenovat a když už si zase budeme myslet, že by to šlo tak trenovat zase.

Martin Máca Svoboda

One Response to “Vítejme zpět na zemi”

  1. David Vaculík Says:

    Milý KOMEŤÁCI,nic si z toho nedělejte.Každý musel nějak začít.
    Veše badmintonové nadšení je nádherné, hlavně vydržet.

    Pevně věřím, že se nám tady u nás, v Uherském Hradišti, taky za čas podaří vytvořit tým a že vás na tom chvostu tabulky pěkně potrápíme. No jo, jenomže to vy už budete dávno okupovat přední příčky.
    Mějte se badmintonově, s pozdravem David Vaculík

≡ Zanechte vzkaz