badminton je badec.cz


Reportáž z badminton zápasu Komety

martin_maca_svoboda_badmintonV neděli jsme se byli podívat na prestižním utkání brněnské městské ligy, zápas Kometa vs Želešice, kdy Kometa avízovala útok na první oddílovou výhru.  Zápas byl napínavý až do posledního setu. Oba týmy předvedly kvalitní badminton, za badec.cz chválíme mixový pár Komety Brno a z Želešic výkon ostřílených matadorů Romana Veselého a Jirky Chytky. Obou týmum přejeme úspěchy a v budoucnu i vysněný postup do oblastního přeboru. Komentář Martina Mácy Svobody k utkání zde: V nedělní dopoledne se uskutečnil v naší „náhradní“ domácí hale Sprint další pokus badmintonové Komety o první vítězství v městské soutěži. Bohužel začli jsme dablovat hokejovou Kometu, kdy taky máme fanoušků mraky, ale … vítězství stále chybí.

Takřka „vyprodaná“ hala, kdy se na zápas přišli mimo jiných podívat a fandit i Rasťa s Jančou z Jehnic , Martin Seknička z Premiery s juniorem, a hlavně naš pomocný kouč Mára Matula, viděla naši těsnou prohru 5:3. Soupeř se Želešic si také přivezl své fans, takže atmosféra byla jak na extralize. Snažili jsme se seč to bylo v naších silách, ale soupeř, se nenechal zaskočit.

Tak nějak bych to shrnul, že co jsme měli vyhrát to jsme vyhráli, co jsme měli prohrát to jsme prohráli a kde jsme si mysleli, že bychom mohli překvapit , tak to jsme prohráli taky. Zabojovali kluci na druhém deblu a hlavně Michal Prokop s Jitkou v mixu, kde své soupeře jednoznačně porazili.

Také Jindra potvrdil svojí formu a zajistil bod na třetím singlu. Bohužel to bylo z naší strany vše a protože Jirka Chytka s Romanem Veselým a želešická děvčata své zápasy dovedli do vítězného konce jak v singlech dak deblech , tak jen můžeme srdečně pogratulovat soupeři k výhře a dobrému výkonu a my jen dále doufat, že něco urveme příští zápas , kdy jedeme do Vranovic. Máca

Rozsáhlá fotogalérie badec.cz z utkání je zde:

http://www.badec.cz/…erie/kometa/

≡ Zanechte vzkaz