badminton je badec.cz


Profil nadějného badmintonisty Romana Tichého

Roman Tichy badminton brnoMartin Svoboda z Komety Brno, který chodí často dohlížet a asistovat u treninků své dcery Kláry Svobodové v jehnickém oddilu, nám poslal pěkný článek o možná budoucím reprezentantovi a naději našeho badmintonu. Je to Roman Tichý. My mu všichni držíme palce, ať se daří a vše nej k jeho sobotním 14. narozeninám, článek je zde:

roman_tichy_badec-cz

Róóómča ma narozeniny, my máme přání jediný.....

Badmintonový oddíl Sokol Veselý Jehnice slaví letos svůj premierový titul ve smíšených družstvech, ale Jehnice nejsou jen družstvo dospělých, ale v součastné době zde trénuje a herně se zdokonaluje velké množství mladých nadšenců badmintonu pod dohledem zkušených trenérů. Hlavní osobností oddílu mezi mladšími hráči je Adam Mendrek, který podává výborné výkony už i mezi dospělými. Dalšímu, kterému patří prostor u nás je Roman Tichý.

Blíží se 1. máj , ale pro mladé badmintonisty to není jen lásky čas, ale i datum, kdy se v jehnické Yonex areně odehraje mistrovství České republiky kategorie U-15. Mezi domácí želízko v ohni bude patřt i populární jehnický dorostenec Roman Tichý, který slaví 14. narozky a všichni příznivci jehnického badecu a www.badec.cz mu přejí mnoho štěstí, rychlý nohy, hodně míčku na soupeřově straně koberce a co nejlepší výsledek na mistrovství jeho kategorie.

Romča se probojoval na mistrovství jako přeborník jihomoravské oblasti, kdy ve finále poprvé zdolal svého odvěkého rivala z Podivína Pavla Kadrnku. Mezi Romanovi největší úspěchy patří opakovná účast na M ČR ve svých věkových kategorií a to hlavně loňské čtvrtfinále na loňském MČR U13.

Přejeme Romčovi, aby letos nakoukl také minimálně do čtvrtfinále a držíme palce ať to vyjde ještě výše. Určitě by z toho měl radost i Romanův trenér Standa Kohoutek, protože Romča patří mezi největší dříče na tréninku a z jeho přístupu k treninku by si měl vzít příklad každý, kdo chce ve sportu, ale i v životě nečeho dosáhnout.

Romčo makej, budeme ti držet palce…

One Response to “Profil nadějného badmintonisty Romana Tichého”

  1. Petr Koukal Says:

    Ahoj Romane! K narozeninam Ti preji hlavne pevne zdravi a hodne uspechu v badecu! Kdyz na sobe budes makat, tak mas sanci dostat se opravdu daleko, tak na to mysli pri kazdem treninku! Pozdravuj tatku. Ahoj, Petr

≡ Zanechte vzkaz