badminton je badec.cz


Pokyny pro účastníky podzimního badminton kempu

kemp_sportprotebe_nahledInformace pro účastníky Podzimního badmintonového soustředění – Badmintonový Camp amaterských hráčů III 2009 v Brně Jehnicích, termín 23.10–25.10.2009. Vážení sportovní přátelé, jménem celého trenérského týmu mně dovolte poděkovat za Vaše přihlášky a snahu zdokonalit svoje badmintonové umění. Velice nás těší Váš zájem a kapacita kempu byla brzy naplněna. Řada z Vás absolvuje již třetí kemp v řadě a jsou zde i noví hráči a hráčky. Další kemp pro Vás chystáme na jaro 2010 pod označením IV. Níže najdete shrnutí všech nejdůležitějších organizačních bodů, které by jste měli znát a vědět, než do Brna přijedete. Veškeré Vaše další dotazy, nejasnosti směřujte přímo na mou osobu (telefonicky nebo emailem). Veškeré info zde:

Místo konání: Místem konání badmintonového campu je Yonex Badmintonová Aréna Brno Jehnice, Blanenská 3a (5 kurtů)

Jak najít halu: Yonex Aréna (ulice Blanenská) – nejlepší spojení, jak halu najít je následující. Pro všechny, kteří do Brna dojedou autobusem, nebo vlakem: u Hlavního nádraží (vlak) nebo hotelu Grand (konečná zastávka autobusů Student Agency) nastoupit do tramvaje číslo „1“ směr Brno – Řečkovice a u stanice – „Semilaso“ přestoupit na autobus číslo „70“ směr Brno – Ořešín. Vystoupíte v zastávce „Náměstí 5.Května“ a halu budete mít asi 50 metrů od zastávky. Pro všechny, kterří přijedou autem – sledovat směrovky SVITAVY a následně odbočku do městské části: Brno-Řečkovice ( Brno-Ořešín, Brno – Mokrá Hora). Všechno je směr k obchodnímu domu „Globus“. Přejedete městskou část Brno-Mokrá Hora a při vjezdu do Jehnic po levé straně (na kopečku) už uvidíte budovu školy, teď už jen sjedete dolů a po 50 metrech je cedule Yonex Badminton Aréna. V nejnutnějším případě volejte a navedeme Vás.

Sraz (příjezd): v pátek 17 hod – sraz v Yonex aréně na recepci, po úvodním slovu bude následovat rozdělení na skupiny 2×20 hráčů. Začneme trénovat v 17 30. první tréninková jednotka bude 17:30 – 19:45, druha skupina začne trénink 19:45 – 21:00. Od 21 – 22 hod jsou večerní volné zápasy. V sobotu je celodenní tréninkový program, s tím, že večer je mixový a deblový turnaj účastníků soustředění. Konec (odjezd domů): v neděli po ukončení odpoledního treninku a volných zápasů, tj. cca v 16 hodin. Trenérský team tvoří Standa Kohoutek, Ladislav Vorel, Marek Matula, Lukáš Plošek

Organizační záležitosti:

  1. Ubytování pro mimobrněnské: je zajištěno prostorách ZŠ Brno-Jehnice K dispozici jsou žíněnky (omezenější množství) a gymnastický koberec. Každý hráč si vezme s sebou svůj spacák a karimatku. V prostorách ZŠ budeme využívat i sociální zařízení (sprchy, záchody atd.). Sprchy, sociální zařízení jsou k dispozici samozřejmě i v Yonex Aréně. Po zkušenostech z minulého roku vřele doporučujeme vzít si s sebou ( v rámci možností) nafukovací matraci resp. něco měkčího pod karimatku na spaní !
  2. Stravování: formou plné penze (snídaně, oběd i večeře), kterou bude pro nás zajišťovat restaurace Chaloupka – dovoz do haly. V Jehnicích jsou k dispozici i dvě restaurace, nedaleko je i supermarket Globus (5 minut jizdy autem, otevřeno do 21 hod). V sobotu po turnaji budeme mit rezervaci v hospůdce Jehnice.
  3. Pitný režim: každý hráč v průběhu kempu dostane 1,5 litru perlivé/neperlivé minerálky Natura na den další možno přikoupit.
  4. Badmintonové míčky: zajištěny plastové míče, případný multifeeding budeme trénovat i za použití hraných péřových míčů. Pořadatel zajišťuje míčky na veškeré tréninky v průběhu kempu, doporučujeme si vzít sebou vlastní míčky na případné večerní zápasy. Rovněž možnost zakoupení na místě jak plastových tak péřových míčů za internetové ceny.

Je důležité, aby si každý účastník s sebou vzal dostatek sportovního oblečení pro trénink v hale, sálovou obuv se světlou podrážkou a komplet badmintonové vybavení. Během kempu bude k dispozici i vyplétací servis na digitálním špičkovém stroji Yonex, tedy šance si kvalitně přeplést Vaše rakety. Rovněž bude v provozu badmintonový shop na recepci haly Jehnice, kde máte možnost si vyzvednout objednávku veškerého zboží z internetového obchodu www.sportprotebe.cz.

Za celý trenérský kolektiv se na Vás těší

Ladislav Vorel tel: 602 710 853 email: ladislav.vorel@centrum.cz

≡ Zanechte vzkaz