badminton je badec.cz


Pokyny pro účastníky badminton kempů 6.8.-8.8. a 27.8.-29.8. v Brně Jehnicích

Badminton camp Brno v Brně Jehnicích proběhnou v srpnu dva třídenní badmintonové kempy amatérských hráčů a hráčů nižších ligových soutěží, termín 6.8–8.8.2010 a termín 27.8.-29.8.2010. Vážení spotovní přátelé a účastníci letních badminton kempů, jménem celého trenérského týmu mně dovolte poděkovat za Vaše přihlášky a snahu zdokonalit svoje badmintonové umění. Níže najdete shrnutí všech nejdůležitějších organizačních bodů, které by jste měli znát a vědět, než do Brna přijedete. Veškeré Vaše další dotazy, nejasnosti směřujte přímo na mou osobu (telefonicky nebo emailem). Každý z účastníků dostane jako dárek tričko s logem badmintonového oddílu Brno Jehnice. Ladislav Vorel. Podrobné info zde:

Místo konání: Místem konání badmintonového campu je ZŠ a tělocvična v Brně – Jehnicích ulice Blanenská 1 (4 kurty) + Yonex Badmintonová Aréna Brno jehnice, Blanenská 3a (5 kurtů)

Jak najít halu: ZŠ Brno-Jehnice (ulice Blanenská) – nejlepší spojení, jak školu najít je následující. Pro všechny, kteří do Brna dojedou autobusem, nebo vlakem: u Hlavního nádraží (vlak) nebo hotelu Grand (konečná zastávka autobusů Student Agency) nastoupit do tramvaje číslo „1“ směr Brno – Řečkovice a u stanice – „Semilaso“ přestoupit na autobus číslo „70“ směr Brno – Ořešín. Vystoupíte v zastávce „Kleštínek“ a školu budete mít naproti sobě. Pro všechny, kterří přijedou autem – sledovat směrovky SVITAVY a následně odbočku do městské části: Brno-Řečkovice (Brno-Ořešín, Brno – Mokrá Hora). Všechno je směr k obchodnímu domu „Globus“. Přejedete městskou část Brno-Mokrá Hora a při vjezdu do Jehnic po levé straně (na kopečku) už uvidíte budovu školy. V nejnutnějším případě volejte a navedeme Vás.

badminton_camp_8

Sraz (příjezd): sraz vždy v pátek v Yonex aréně 16:30, po úvodním slovu a rozdělení na skupiny začneme odpoledním tréninkem, následuje večeře a volné hraní. Konec (odjezd domů): v neděli po ukončení odpoledního treninku, tj. cca v 16 hodin

Organizační záležitosti:

  1. Ubytování pro mimobrněnské: je zajištěno prostorách ZŠ Brno-Jehnice K dispozici jsou žíněnky (omezenější množství) a gymnastický koberec. Každý hráč si vezme s sebou svůj spacák a karimatku. V prostorách ZŠ budeme využívat i sociální zařízení (sprchy, záchody atd.). Sprchy, sociální zařízení jsou k dispozici samozřejmě i v Yonex Aréně.

! Po zkušenostech z minulého roku vřele doporučujeme vzít si s sebou ( v rámci možností) nafukovací matraci resp. něco měkčího pod karimatku na spaní !

  1. Stravování: formou plné penze (snídaně, oběd i večeře), kterou bude pro nás zajišťovat školní kuchyně ZŠ Brno-Jehnice. Ta je vzdálená 20 m chůze od budovy tělocvičny a 70 m od Yonex Arény. V Jehnicích jsou k dispozici i dvě restaurace, nedaleko je i supermarket Globus (5 minut jizdy autem, otevřeno do 21 hod)
  2. Pitný režim: každý hráč v průběhu kempu dostane 1,5 litru perlivé/neperlivé minerálky Natura na den další možno přikoupit.
  3. Badmintonové míčky: zajištěny plastové míče, případný multifeeding budeme trénovat i za použití hraných péřových míčů. Pořadatel zajišťuje míčky na veškeré tréninky v průběhu kempu, doporučujeme si vzít sebou vlastní na případné večerní zápasy. Rovněž možnost zakoupení na místě jak plastových tak péřových míčů za internetové ceny
  4. Posezení: na sobotní večer plánujeme tradičně zajít po turnaji do jehnické hospůdky, zamluvíme tam sál.

Je důležité, aby každý účastník si s sebou vzal dostatek sportovního oblečení pro trénink v tělocvičně, sálovou obuv se světlou podrážkou a komplet badmintonové vybavení. Během kempu bude k dispozici i vyplétací servis na digitálním špičkovém stroji Yonex, tedy šance si kvalitně přeplést Vaše rakety. Rovněž bude v provozu badmintonový shop na recepci haly Jehnice, kde máte možnost si vyzvednout objednávku veškerého zboží z internetového obchodu www.sportprotebe.cz. Pro každého účastníka je připraveno na památku tričko kempu.

Za celý trenérský kolektiv se na Vás těší

Ladislav Vorel tel: 602 710 853 email: ladislav.vorel@centrum.cz

≡ Zanechte vzkaz