badminton je badec.cz


Nové badmintonové kurty
v blízkosti centra Prahy

IKONA_NOVÉ_KURTY_HOTEL_OLŠANKA V březnu rozšířilo Sportcentrum hotelu Olšanka nabídku svých služeb o badminton. Ten by se měl vedle již známého a zavedeného 25m plaveckého bazénu stát jedním z hlavních lákadel sportovního areálu. Ve sportovní hale jsou umístěny 2 kurty s plánem na rozšíření o další 2. Největší výhodou je poloha a dopravní dostupnost sportoviště, které se nachází v blízkosti centra města na Praze 3 – Žižkov.

Pokračování prezentace o nových badmintonových kurtech zde:

Přímo na Olšanském náměstí mají zastávky tři tramvajové linky (5, 9, 26) a dvě autobusové (136, 175). Necelých 5 minut chůze je vzdálena linka metra A – Flora. Motoristé mohou využít podzemní garáže hotelu, kde je v kombinaci s badmintonem vyjde hodina a půl parkování na 40,– Kč.

Odbavení probíhá přes recepci sportcentra, kde je možné zakoupit nápoje a drobné občerstvení. Šatny se nachází v těsné blízkosti sportovní haly a není tak nutné dlouhé přecházení. Kdo by neměl či zapomněl raketu a míček, může si obojí zapůjčit na recepci.

Cena za hodinový pronájem kurtu činí 250,– Kč. Do září 2011 platí zaváděcí cena 200,– Kč. Po hře mohou hráči relaxovat v plaveckém bazénu, sauně či pod rukama zkušených masérů. Pobyt v areálu Vám zpříjemní i možnost občerstvení v café baru či restauraci. V případě zájmu Vám dovedeme zajistit firemní turnaje, badmintonové kurzy či jiné individuální akce v kombinaci sportu a relaxace, stravování, pronájmu konferenčních prostor či ubytování.

IKONA_HOTEL_OLŠANKA

Rezervovat kurty můžete na recepci sportcentra na telefonním čísle 267 092 448. Více informací také na www.hotelolsanka.cz či na emailu sport@hotelolsanka.cz. Dále připravujeme online rezervační systém.

Na Vaše pravidelné návštěvy se srdečně těší tým zaměstnanců Sportcentra Olšanka.

Stručné údaje o hale jsou nyní i v sekci Kde hrát badminton – Praha

≡ Zanechte vzkaz