badminton je badec.cz


Badminton Camp II – Brno Jehnice

badminton_camp2 Druhý jehnický badmintonový kemp 2009 (14.8. – 16.8.2009) se nesl ve velmi přátelské atmosféře, všichni hráči a hráčky měli obrovské nasazení a chuť zdokonalit se v badmintonu. Na kemp se sjel rekordní počet účastníků, kteří byli rozděleni do 4 skupin dle výkonnosti. Hrálo se a trénovalo na 9 kurtech. Velmi nás překvapilo, že řada účastníků již absolvovala i první soustředění a po dobrých zkušenostech přijeli i na druhý kemp. Pod vedením trenérského týmu se procvičovala fyzická příprava, jednotlivé badmintonové údery, pohyb po kurtu, kompenzační a posilovací cvičení badmintonu, taktika hry. Během soustředění se přeplétaly i badmintonové rakety na digitálním přístroji firmy Yonex. Nechyběl ani napínavý sobotní turnaj v mixu a následné posezení v jehnické hospůdce. Každý účastník dostal individuální rady ke všem trénovaným úderům. V neděli odpoledne byla připravena pro všechny i badmintonová exhibice v podání Petra Koukala, našeho olympíjského reprezentanta a hráče světové špičky. Jeho badmintonové umění bylo vidět jak v singlovém zápase proti slovenskému reprezentantovi Mariánovi Smrekovi tak v deblovém utkání s Mariánem a hráči TJ Sokol Jehnice Markem Matulou a Ladislavem Vorlem.

badminton_camp_petr2

Velmi děkujeme všem účastníkům za jejich snahu zdokonalit se v badmintonu a maximální nasazení, výsledky byly patrné již po tomto soustředění, v posledním bloku volných zápasů byly vidět velmi pěkné výměny. Trenérský team ve složení: Ladislav Vorel, Michal Turoň, Marek Matula, Lukáš Plošek, Adrian Hundhausen, Mirek Frodl Vás tímto i zdraví a připravuje další soustředění jako nástavbu tohoto kempu, které by mělo proběhnout letošní podzim.

Zde najdete po kliknutí plnou velikost (vhodné pro tisk) společné fotky: spolecne_foto.jpg

Zde máte komplet fotogalérii od Rasti Belana: http://www.badec.cz/data/kemp/.

Další článek o akci včetně fotek z exhibice Petra Koukala najdete na webu sportprotebe.cz viz odkaz, kliknutím zdehttp://www.sportprotebe.cz/…amp-za-nami/

badminton_camp3

6 Responses to “Badminton Camp II – Brno Jehnice”

 1. Míla Sáňka Says:

  Nedočkavě jsem čekal na fotky, abych si obrazem připomněl skvělý kemp. Užil jsem si to na 110%, všem trenérům patří můj velký dík. Doufám, že se o podzimním pokračování dozvím včas a přijedu. Martino, Naďo, Davide, vy doufám taky, zatím je to v tom našem mixu remíza :-)

 2. Mike Says:

  Kemp byl skvělý, děkuji trenérům a těším se na další akci od vás. Dejte mi vědet s předstihem

 3. Marťa Baťová Says:

  Ahoj všichni, kemp byl moc fajn, hned v pondělí se mi stýskalo po té atmosféře a všem. Fotky jsou moc hezké:)Mílo, určitě se s Naďou a snad i s ostatními objevíme na další akci.Mějte se hezky.

 4. Naďa Says:

  Lidi skvělí, trenéři výborní, atmosféra parádní, fotky vynikající! Teď už jenom stanovit datum dalšího kempu! Já bych si takovou akci klidně zopakovala jednou měsíčně, co Vy na to, pane Vorel?
  (Mílo, musíme se co nejdříve sejít, abychom natrénovali toho mixa a Martině s Davidem to nandali ;-))))

 5. Veronika Kyzlíková Says:

  Taky vsechny zdravim a moc moc se tesim na podzimni camp :-) Uz si setrim den dovolene :-)
  Organizatorum dekuji za skvely vikend – nazklamali jste ani podruhe :-) Jehnice chvalim, kde muzu a uz se mi po campu hrozne styska.....

 6. Joska Says:

  Zdarec!
  No fotky jsou super! Ale to je pochopitelný, protože kemp byl taky super. Nedají se někde najít další fotky? Jedna z těch chlumeckých hráček tam dost fotila a natáčela…a určitě i mnoho dalších. Dejte sem prosím odkazy…
  Díky a mějte se!

≡ Zanechte vzkaz