badminton je badec.cz


Badminton Camp Brno Jehnice

IMG_7672

První jehnický badmintonový kemp 2009 je již za námi, vše proběhlo perfektně, na hráče a hráčky z celé republiky dohlížela po celou dobu třídenního soustředění (31.7 – 2.8.2009) skupina 4 trenérů. Každý účastník dostal individuální rady ke všem trénovaným úderům. V sobotu večer se hrál i mixový turnaj účastníků kempu, kde exceloval Richard Foltýn a za pomoci sympatické hráčky Naďi prošli vítězně celým turnajem. Toto badmintonové soustředění pomohlo hráčům a hráčkám si správně osvojit základní badmintonové údery, kompenzační a protahovací cvičení, taktiku herních disciplín badmintonu. Hodně hráčů využilo i možnost nechat si přeplést badmintonovou raketu od vicemistra Slovenska Mariána Smreka, a to na digitálním vyplétacím stroji Yonex od firmy www.sportprotebe.cz. Děkujeme všem účastníkům za výbornou atmosféru a nasazení, které věnovali do každého tréninku. Rádi se s Vámi uvidíme na dalších akcích, (turnaje, mezinárodní mistrovství ČR, kempy 2010, utkání první ligy s hvězdou české ligy Petrem Koukalem,…). Rovněž se těšíme na další badmintonová soustředění, které budou probíhat v průběhu tohoto měsíce. Všechny Vás zdraví a děkuje za účast trenérský team ve složení: Ladislav Vorel, Michal Turoň, Standa Kohoutek, Lukáš Plošek, Marek Matula, Adrian Hundhausen, Martina Bernaciková. Zde najdete po kliknutí plnou velikost (vhodné pro tisk) společné fotky: spolecne_foto.jpg . Zde máte další fotografie: 

IMG_7665
IMG_7709
IMG_7700
IMG_7697
IMG_7691
IMG_7690
IMG_7688
IMG_7663

3 Responses to “Badminton Camp Brno Jehnice”

 1. Martin Sýkora Says:

  Jedinný důvod nedoporučit tenhle kemp je ten že se rozkřikne jak to bylo fajn a na příští se bude problém dostat přes přemíru zájemců :)
  Díky ještě jednou trenérům a organizačnímu teamu za jejich práci
  PS: Lukáši potřénuj s tím plastem ty čajíku .)

 2. Lukáš Jandourek Says:

  Ano, kemp byl vážně bezva. Perfektní organizace, zázemí i přístup trenérů – předčilo to všechna má očekávání. Příště přijedu rád znovu, jen mám stejně tak jako Martin trošku obavy, aby se nerozkřiklo, jak to bylo super a byla vůbec rozumná šance se do kempu dostat :-) Mějte se fajn

 3. Veronika Kyzlíková Says:

  Kemp byl na jednicku. Vsem Prazakum jsem rozhlasila, jak to v Brne umite hezky zaridit :-) A vetsina zavidela… Tesim se jeste na camp c. 2 a pokud mozno i pristi rok!!!!

≡ Zanechte vzkaz