badminton je badec.cz


Výzva řediteli turnaje
a předsedovi marketingové komise ČBaS

MMČR v badmintonu, Brno 2011Vážení fanoušci a hráči badmintonu, jak jsme již zde na stránkách badec.cz uvedli, není nám lhostejný osud nejprestižnější akce v ČR – Mezinárodního mistrovství ČR v badmintonu. Nedočkali jsme se vysvětlení, omluvy za velmi nepovedený letošní  ročník a byli jsme zaskočeni samolibostí ředitele turnaje v jeho uveřejněném rozhovoru po turnaji, proto mu zasíláme a i zde  zveřejňujeme "Otevřený dopis/výzvu řediteli turnaje a předsedovi marketingové komise ČBaS. Dopis najdete zdeDěkujeme i Vám za názory na turnaj, které se k nám dostaly a napomohly iniciovat tuto výzvu. Naší snahou je  zamezit, aby takto v budoucnu vypadala organizace mezinárodní badmintonové akce, výkladní skříně českého badmintonu. Děkujeme, pořadatelé předešlých ročníků MMČR, více uvedeno ve vlastním dopise.

3 Responses to “Výzva řediteli turnaje
a předsedovi marketingové komise ČBaS”

 1. Míla Sáňka Says:

  <!--texy-->Taky občas pořádám turnaje. Samozřejmě nepoměrně menší úrovně. Ale pokaždé jsem vděčný za zpětnou vazbu, co udělat příště líp.
  Když jsem si četl rozhovor p. Kašpárka, šokoval mě jeho agresivní tón směrem k jakékoli kritice. A když šéf marketingu napíše: „Kdo chce, informace si najde na webu ČBaS.“ nad tím se chce brečet.
  Vítám tento dopis, jako dobrý počin. Bohužel jediné co očekávám je, že se teď všichni podepsaní ocitnou na pranýři p. Kašpárka. Ale třeba se mýlím a opravdu se něco změní.

 2. Ricardo Foltýn Says:

  <!--texy-->S výzvou také souhlasím.
  Richard FOLTÝN – spolupořadatel turnajové série MalýOpen, předseda badmintonového oddílu BC SmartLife Řečkovice a extraligového basketbalového klubu VALOSUN KP Brno, člen výkonného výboru SK Královo Pole (pod který spadají i obě haly Vodova), zastupitel a předseda komise sportu MČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora.

 3. Lukáš Plošek Says:

  <!--texy-->Jako bývalý spolupořadatel MMČR 2008 – 2012 bych se rád rovněž připojil pod tuto výzvu.
  Na druhou stranu za toto fiasko by měl nést odpovědnost celý VV ČBaS, který pořádání v režii pana Kašpárka (potažmo v ČBaS) odsouhlasil a upřednostnil před nabídkou zmíněného konsorcia (aniž by uvedl relevantní důvody).
  Ale co čekat od VV, kde o pozicích rozhodují osobní sympatie nebo spíše antipatie.
  Myslím, že asi nikde jinde by nemohlo dojít k situaci, že při volbě předsedy ČBaS, o který se uchází 2 vedoucí, v posledních letech nejúspěšnějších oddílů (Jehnice a Benátky), s manažerskými a organizačními předpoklady, se jde cestou nejmenšího zla a zvolí se bývalá sekretářka ČBaS???
  Myslím, že i jiné sporty dávno pochopily, že v čele svazu musí stát lidé, kteří nemusí být širokou veřejností oblíbení, ale mají ty správné manažerské předpoklady a jsou schopni zajistit pro sport odpovídající finance…

≡ Zanechte vzkaz