badminton je badec.cz


Výsledky Vánočního badmintonového turnaje v Jehnicích

vanocni_turnaj_badmintonDěkujeme všem hráčům a hráčkám za početnou návštěvu na Vánočním turnaji sportprotebe.cz. Přinášíme Vám výsledky a fotogalérii. Sešlo se Vás velké množství, přijeli hráči z Jihlavy, Bratislavy, Opavy, Prahy, Ustí nad Labem, Olomouce, Pardubic a řady dalších českých a slovenských měst. Hala dole i nahoře byla maximálně zaplněna. Hrálo se ve skupinách a následně play off uspěšných párů. Byla vidět řada pěkných utkání a napínavých výměn. V Yonex aréně probíhal turnaj neregistrovaných hráčů a v tělocvičně ZŠ Jehnice turnaj registrovaných. Výsledky a fotogálérii si můžete projít zde: 

vanocni_turnaj_3

Nejlepší v kategorii neregistrovaných:

Debl ženy – startovalo 8 párů:

 1. Nečasová – Mazálková
 2. Kuzmová – Panáčková
 3. Pilařová – Drudíková
 4. Jakubcová – Veselá

Debl muži – startovalo 24 párů:

 1. Hulewicz – Nejedlík
 2. Janeček – Kubový
 3. Vorlíček – Kostka, 3. Doležal – Mošner

Mix – startovalo 18 párů:

 1. Drudíková – Vorlíček
 2. Kostka – Pilařová
 3. Širhalová – Širhal
 4. Pejčochová – Janeček
vanocni_turnaj_2

Nejlepší v kategorii registrovaných:

Debl ženy – startovalo 6 párů:

 1. Zemanová – Matulová
 2. Kejřová – Golová
 3. Huspeková – Doležalová, 3. Maršálková – Hanáčková

Debl muži – startovalo 16 párů:

 1. Antl – Šplíchal
 2. Poříz – Barták
 3. Sedláček – Komárovský, 3. Matys – Hrabčík

Mix – startovalo 12 párů: Soutěž nemohla být dohrána a byla ukončena po odehrání základních skupin. Rádi bychom pro registrované hráče zorganizovali kvalitní mixový turnaj během ledna či února – osobně Vám zašleme pozvánky. Omlouváme se za komplikace, které byly způsobeny odcizením několika věcí ze šatny ZŠ a následným šetřením s policií. Tím pádem neproběhlo ani vyhlášení vítězů kategorie registrovaných.

Fotky z turnaje:

Fotoalbum paní Jakubcové:

http://picasaweb.google.cz/…urim/Jehnice?…

Fotoalbum s několika fotkami vítěze mixu Páji Vorlíčka:

http://vorlajz.rajce.idnes.cz/…naj_Brno_09/

Hned jak to bude zpracováno, dodáme Vám fotky i z tělocvičny ZŠ Jehnice od Rasti Belana, Tomáše Šplíchala.

Vyvrcholením soutěže registrovaných byl výborný výkon borců Roba Antla, Tomáše Šplíchala proti Vlastovi Bartákovi a Leoši Pořízovi. Předvedený výkon obou párů byl vynikající, s potleskem všech diváků kolem. Stejně tak i řada zápasů již v základních kolech v kategorii registrovaných i neregistrovaných. Suverénní cesta páru Hulewicz – Nejedlík za vítězstvím v deblu mužu by si zasloužila pozvání hráčů do některého z oddílu městské soutěže. Rovněž výborný výkon hráčů z Ustí nad Labem a jejich hvězdy Pavla Vorlíčka. Kvalita předvedené hry se opět posunula a na řadě z účastníků byl vidět velký skok ve výkonosti oproti minulému ročníku Vánočního turnaje. Děkujeme účastníkům za nasazení při každém zápase. Poděkování patří paní Jakubcové za pomoc při organizaci Smutné dík patří i nedobrovolným sponzorům: Rasťovi Belanovi (bunda a v ní iphone) Frantovi Hanákovi (zimní bunda) Tomášovi Šplíchalovi (slovenská občanka a řidičák) Vladislavu Holcovi (starší boty Adidas) Petrovi Komárovskému (12 Kč na kávu z kapsy v jeho riflích). Jsme rádi, že se nepřihodilo žádné zranění na turnaji, venku bylo v noci – 20 °C a vytopit obě haly rovněž nebylo jednoduché. Další rok turnaj vyšperkujeme k dokonalosti, z chyb se člověk učí, klidně nám v komentářích zanechte vzkaz a Váš názor na turnaj. Těšíme se na viděnou s Vámi na kurtech.

Za pořadatele

Marek Matula, sportprotebe.cz

vanocni_turnaj_1

5 Responses to “Výsledky Vánočního badmintonového turnaje v Jehnicích”

 1. Pavel V. Says:

  Zdravím do Brna… jak už jsem psal turnaj byl OKI! :) úroveň myslím velmi slušná někteří byli slabší jiní naopak velmi silní… zkrátka výborně jsem si v Jehnicích zahrál… ;)

  ještě bych poprosil o opravu toho odkazu na fotky…zde je to lepší, v galerii: http://vorlajz.rajce.idnes.cz/…naj_Brno_09/

  no příště přijedu zase! ;)

  vyhrát turnaj je těžké, ale obhájit, ještě těžší! ;) aspoň má člověk pořád nějakou motivaci! :)))

 2. Standa J. - Sten Says:

  Aojky všem – předem poděkování všem organizátorům v čele s p. Vorlem a Markem M.
  Jak již psal Pavel V. úroveň byla velmi slušná – někoho jsme jistě více než hrou potrápily spíše péřovými míčky :-) ale jak se s nima jednou začne hrát není už bohužel cesta zpět :-)
  Semifinále mužské čtyřky bylo moc pěkný a škoda jen, že jste chlapci až z Ústí …
  Pěkné vánoce a vše nej … do roku 2010 přeje „mlátička“ Standa J.

 3. mm Says:

  dik Pajo, link opraven!

 4. Mira H. Says:

  Mohl bych poprosit jen o opravu svého jména na Hulewicz ;o). Přece jen, když se budu chtít někomu pochlubit, tak aby neříkal, že jsem to nebyl já :o)).
  Mimochodem, turnaj se mi taky moc líbil…
  Díky a pěkné svátky

 5. Pavel V. Says:

  Stando… to jsem rád, že se ti semi čtyřky líbilo.. to mě taky! ;) akorát jsme ho prohráli… :))) tak snad příště! ;) jinak ty péřáky jsou super, akorát vám je nesmím zašlapávat :D to mi bylo docela trapně… jinak s péřákama jsem hrál poprvé v životě právě až na turnaji v Brně… :) až bude další turnaj, tak určitě zase přijedu! ;)

≡ Zanechte vzkaz