badminton je badec.cz

Výsledky badminton mix8 21.11.09

mix_8_badmintonbrno_ikonaBadminton turnaj smíšené čtyřhry  mix8, proběhl v hale Sprint v sobotu 21.11.2009 do­poledne. Bohužel byl ovlivněn chřipkovými epidemiemi, z turnaje se v pátek odhlásil jeden z favoritů soutěže, Broňa Doležal díky nachlazení, Tom Prek měl novou partnerku (Pavla s angínou zůstala doma), Janča Belanová zvažovala start do poslední chvíle skrz zdravotní problémy, ve své kůži nebyl ani pár Franta s Petrou. Badminton, co hráli, byl jiný, než dokáží předvést při ligových zápasech.  8 dvojic sehrálo zápasy, každý s každým, spravedlivým systémem. Nejvíce formy v sobě našel pár Petra Divínová a Petr Komárovský. Petr měl životní formu a to, co předváděl, hraničilo se zákony fyziky a gravitace. Podpořil tak perfektní formu Petry Divínové, oba se po pauze těšili na pořádný turnaj a bylo to znát. V pořadí druhý pár, hrající slovenskou druhou ligu, Saša Pieruzková – Robo Antl hrál taky velmi pěkně a s velkým nasazením. Saša měla energie na rozdávání, vrátila se ze 14 denní dovolené. Třetí místo obsadili Jana Belanová – Marek Matula. S turnajem se bohužel loučí a do kvalifikace jdou 7 pár Franta Hanák a Petra Přinosilová  a na 8 místě Pavla a Michal Buličkovi. Příští turnaj této série proběhne v březnu 2010. Je součástí turnajů badec.cz (v lednu proběhne singlový big8, v únoru deblový badec.cz open a v březnu další mix8). Fotky z turnaje a přehled výsledků najdete kliknutím zde: