badminton je badec.cz


VAŠE LIGA zve do Jarní sezóny

IKONA_VASE_LIGA Tým VAŠÍ LIGY vás má rád a chce pro vás to nejlepší! Zapojte se do nadělování, zbude na všechny. Je to jednoduché, stačí se jen přihlásit do Jarní sezóny VAŠÍ LIGY od prvního kola (1. února 2013) v Praze nebo v Brně a poukaz je váš. A jaký poukaz dostanete? Každý, kdo se přihlásí do kterékoliv ligy v Brně (squash, badminton nebo tenis) od prvního kola Jarní sezóny, získá jednodenní členství pro 2 osoby do fitness a wellness ZONE4YOU v hodnotě 500 Kč. Pražáci, kteří si vyberou jednu z lig (squash, badminton, tenis nebo beach-volejbal) získají poukaz v hodnotě 100 Kč na vstup do české obdoby pevnosti Boyard – do TEPfaktoru.

Pokračování zde:

Více informací o bonusu získáte pro Brno zde, pro Prahu zde.

VAŠE LIGA je amatérská liga, díky které můžete hrát svůj oblíbený sport s novými soupeři. Stoupejte tabulkou, vyhrávejte a skvěle se bavte. Jedinečný systém VAŠÍ LIGY vám zaručí každý měsíc 4 nové soupeře přesně na vaší úrovni. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, v lize je dostatek hráčů, se kterými si perfektně zahrajete.
Na výsledcích záleží.
Na konci každého měsíce postoupíte či sestoupíte do vyšší či nižší skupiny. Díky tomu se vám stále mění soupeři a vy poznáváte nové styly a zlepšujete se.
Nejen hráči v čele žebříčku získávají medaile a zajímavé ceny. Žebříčky, herní profily hráčů a výsledky zápasů vidíte vždy aktuálně na promakaném webu.
Hrajete, kdy a kde chcete.
Místo a čas zápasů si zvolíte sami se svým soupeřem podle toho, jak vám to vyhovuje. Kurty si platíte sami, můžete však využít partnerskou síť sportcenter po celém městě a využít členské slevy až 50 %.
Prostřednictvím ligy se budete pravidelně udržovat v kondici, a to fyzicky i psychicky. Nic nevyčistí hlavu lépe a nezbaví stresu efektivněji, jako hodina intenzivního pohybu.

Více na www.vaseliga.cz

≡ Zanechte vzkaz