badminton je badec.cz

Úspěch evropského badmintonu na Indonesia Open Super Series

Lee Chong Wei badec.czVýborný výkon předvedla evropská dvojice v mixu na turnaji nejvyšší kategorie Super Series. Poláci Robert Mateusiak a Nadiezda Ziebová porazili ve finále pár Setiawan-Russkikhová a radovali se z titulu. Singl žen vyhrála Saina Nehwalová z Indie, v deblu žen zvítězili Kim Min Jung a Lee Hyo Jung, v deblu mužů tchajwanský pár Fang Chieh Min a Lee Sheng Mu. V singlu mužů se ve finále potkal domácí Taufik Hidayat vs. Lee Chong Wei z Malajsie. Ani obrovská podpora publika Taufikovi nepomohla a vítězství si po 37 minut dlouhém zápase s výsledkem 21:19 a 21:8 veze domů Lee Chong Wei. Z našich hráčů nebyl na turnaji nikdo, náš nejlepší singlista Petr Koukal je aktuálně po Eurocupu 2010 na přípravě ve Vancouveru, chystáme reportáž, s Petrem jsme v kontaktu. Kliknutím zde si zobrazíte kompletní přehled všech medailistů turnaje Indonesia Open.

Finálový zápas dvouhry mužů jsme sledovali a vybrali jsme pro Vás nejzajímavější pasáž utkání, vyrovnanou druhou půlku prvního setu s několika krásnými výměnani, jedna z nejhezčích, zakončená smečí Lee Chong Weie je v čase videa 6:04:

2 Responses to “Úspěch evropského badmintonu na Indonesia Open Super Series”