badminton je badec.cz


Turnaj EBT v Ostravě

hala_fajne_ostravaPetr Komarovský nám zaslal připomenutí blížícího se turnaje. Registrace na turnaj EBT v Ostravě v krásné hale Fajne tuto sobotu 4.10. dospěla do finále.  Propozice najdete zde.. Teď už doplníme poslední účastníky, kteří požádali o přihlášení formou sms, telefonicky a emailem anebo i přes FB! Zároveň probíhají poslední dílčí úpravy jako např. změny partnerů, znáte to ;). Aktuální seznam přihlášených najdete na stránkách www.badminton-tour.eu. Sešel se příjemný mix hráčů od prvoligové úrovně z PL, SK, AT a regionů CZ. Turnaj osobně přijede podpořit i obchodní ředitel fi. Aminostar, David Vidlička, který navíc pochází z Ostravy…číst dále

Takže se účastníci mohou těšit nejen na tradiční ochutnávku vybraných výrobků zn. Aminostar, ale také na oblíbené sušené maso zn. Jack Link’s! Vřele doporučujeme si s Davidem popovídat na téma pitný režim sportovce, životospráva a role některých doplňků výživy. David, navíc aktivní sportovec, se rád s námi podělí o zkušenosti a poslední poznatky v této oblasti.

Připomínáme, že herní systém zůstane logicky stejný jako každém turnaji EBT, tj. základní část se hraje „švýcarem“; dle počtu účastníků buď 4 nebo 5 kol a po té turnaj pokračuje zápasy play – off. Jedině v případě nízkého počtu účastníků v disciplíně (6) se bude hrát pouze „švýcar“, bez play – off. Všechny disciplíny se hrají zároveň, tzn. 1 kolo MX – MS – MS40 – WS – MD – WD a pak 2.kolo opět všech disciplín. Proto proběhne prezentace do všech disciplín hned ráno od 8.00 a bude uzavřena v 8.30 tak, aby turnaj po rozehrávce mohl skutečně v 9 hod začít. Uvidíme se v Ostravě!

Za organizátory

Petr Komarovský

 

≡ Zanechte vzkaz