badminton je badec.cz


Startuje Yang Yang STEN Turnaj sezóna 2020

bsten-header219-400px-badec-cz

Po úspěšné resuscitaci dříve velmi oblíbených sobotních Stenů v podobě pilotního / Jarního Sten Turnaje, se příští sobotu 28. září 2019 rozjede naplno nová, nyní již celoroční Yang Yang Sten Turnaj sezóna 2020. V pátek 20.09.2019 bude spuštěno přihlašování na 1. herní kolo turnaje.

Formát zůstává zachován – sobota – brněnská hala Sprint – od 9 do 11 hodin – 10 hráčů – každý s každým se v jednom setu rve o každý, jednotlivý bod, jenž se započítává do celkového pořadí sezóny. Tedy, tak jako již v předchozí Jarní sezóně, hráči nezápasí o body a vítězství jen během jednoho kola, ale v rámci celého turnaje probíhajícího po celou jednu sezónu. Celkové výsledky předchozí Jarní sezóny zde.

Sezóna se tentokrát skládá z 11 sobotních turnajů – dílčích herních kol, jenž termínově téměř nekolidují s termíny ligových zápasů JmBaS a GP. Jednotlivé termíny jsou již dnes dostupné na stránkách bsten.cz či badec.cz. Online přihlašování je spuštěno vždy min. týden před nadcházejícím termínem.

Jak se již také stalo zvykem, hraje s péřovými míči Yang Yang 300B od sponzora Sten Turnaje badmintonového obchodu Badec store – výhradního dovozce badmintonového vybavení YangYang, Young a Gosen.

Vítězové se pak mohou na konci sezóny těšit, krom společné akce na Bláhovce s “kolínkem”, na pohár, drobné věcné ceny a originální Sten trička z nové kolekce Yang Yang, které také dodá badminton obchod Badec store.

Nikdy jsi se Sten turnaje nezúčastnil ? Chceš se přihlásit do evidence turnaje a pravidelně dostávat pozvánky na jednotlivá herní kola ? Kontaktuj nás na: info@bsten.cz

Kompletní informace o Sten turnaji včetně pravidel / počítání apod. naleznete zde.

Na kurtech či mimo ně se na Vás budou těšit organizátoři
Standa Janeček, Franta Kůst a Luboš Čapatý

≡ Zanechte vzkaz