badminton je badec.cz


Rodinný turnaj v Ostravě

IKONA_OSTRAVA_RIDERAMinulý víkend se už počtvrté konal v Ostravě badmintonový turnaj pro rodiče s dětmi. Ve třech kategoriích se utkali zkušení hráči i hráči, kteří s badmintonem začínají. Turnaj se konal v době ostravských jarních prázdnin, což bylo asi důvodem menší účasti než v minulých ročnících, ale i tak byla účast velká. Vše pod taktovkou Romana Hájka.

Nastoupilo celkem 48 hráčů a hráček. Hrálo se na 6 kurtech a to umožnilo hrát nejférovějším systémem – každý s každým. V nejmladší kategorii bylo napětí do poslední chvíle. O třetím místě rozhodly až vítězné odehrané míčky, protože 3 páry dosáhly shodný počet bodů. Trpěliví rodiče pak s velkým nasazením vysvětlovali dětem, kdo a proč je na třetím místě. Vše se nakonec obešlo bez větších šrámů a všichni si odnesli velké sportovní zážitky a nejlepší z nich i medaile a ceny. Výsledky a fotky najdete zde: 

Výsledky:

1. kategorie (děti do 14 let)

1. místo Krejčí Adéla a Tomáš (Brno) 2. místo Choleva Jan a Balun Štefan (Brušperk) 3. místo Krejčí Roman a Jana (Brno) 

2. kategorie ( děti do 18 let)

1. místo Choleva Přemysl a Přemysl (Brušperk) 2. místo Pavel Martina a Daniel (Ostrava) 3. místo Solnický Jakub a Jaromír (Ostrava) 

3. kategorie (děti nad 18 let)

1. místo Kořený Tomáš a Karel (Ostrava) 2. místo Mílková Petra a Mílek Ivo (Ostrava) 3. místo Netková Pavlína a Hájek Roman (Ostrava)

Odkaz na fotogalérii najdete zde.

≡ Zanechte vzkaz