badminton je badec.cz


Reportáž z VBT – Summer Košice 2011

Victor_badminton_kosiceMilan Purdeš zaslal na badec.cz reportáž z dalšího letošního kola Victor badminton tour. V Košicích, metropoli východního Slovenska, se 18.06.2011 odehrál další turnaj VBT 2011, jen tři týdny po premiérovém turnaji v Ilavě, což mělo vliv na početně přihlášených. Velkým handicapem pro druhé největší město na Slovensku je, že má k dispozici halu jen se čtyřmi kurty. Turnaje se zúčastnilo 32 mužů a 12 žen z Brna, Chropyně, Zakamenného, Klenovca, Prešova a domácích Košic. Objevily se zde nové „tváře“, které bychom rádi uvítali i na ostatních turnajích v rámci VBT. Sympatická je účast Chropyně a Zakamenného, z nichž se stávají pravidelní účastníci tour.

Pokračování reportáže zde:

Novinkou byl i příjezd „skupinky“ z Brna, pod vedením Petra Komárovského, která ohlásila svůj příchod do Košic v pátek vlakem ve 22:22 hod, ale z vlaku nevystoupili, dokud nedohráli rozehranou partičku karet. Cesta jim trvala cca 8 hod.

V sobotu po prezentaci, začal turnaj o 08:30 hod přípitkem „52“ Roba Eliáše a s menším přerušením, když jsme poblahopřáli Lube Hanzušovej k jejímu jubileu, skončil ve 20:00 hod. Poprvé v tomto ročníku jsme hráli i pavouka poražených do 15 bodů! Pak nastal hromadný přesun do pivnice „U legionářů“ na tradiční guláš a opékané křidélka prokládané budějovickým Budvarem.

Již nyní, za organizátory, zvu všechny priaznívce badmintonu na předposlední turnaj do Prešova, který se uskuteční 10.09.2011.

Milan Purdeš

Výsledky z turnaje kliknutím zde

Fotogalerie z turnaje kliknutím zde

Webové stránky VBT kliknutím zde

≡ Zanechte vzkaz