badminton je badec.cz


Reportáž z turnaje v Prešově

Petr KomarovskýPetr Komarovský poslal na badec reportáž z prvního turnaje seriálu Kumpoo Badminton Tour, kterou Vám přinášíme zde: V sobotu 25.2.2012 proběhl v Prešově první letošní turnaj seriálu Badminton Tour s novým partnerem firmou Kumpoo.

Přihlásil se takřka rekordní počet účastníků ze Slovenska, České republiky a Rakouska! Je příjemné sledovat, že i věková skladba účastníků má zdravý trend vývoje. Roste zájem účastníků všech věkových skupin, a to je opravdu dobře!

Roste rovněž i počet hráčů z „nových“ lokalit jako například Zvolen a B. Bystrica, které srdečně vítáme v seriálu KBT a přejeme hodně skvělých zážitků a spoustu nových přátel! Pokračování zde

Prešovští organizátoři KBT byli po všech stránkách opravdu výborně připraveni.

Absolutorium zaslouží nejen organizace samotného turnaje, ale i tradiční slovenská pohostinnost a přátelská atmosféra.Úplnou novinkou bylo také vystoupení taneční skupiny v rámci společného večerního posezení. Výborně! Turnaj potvrzuje neustále rostoucí trend sportovní úrovně ve všech kategoriích – tak vyrovnané zápasy s vysokým počtem zápasů hraných na 3 sety a s výsledkem setů 15:14 (hrají se sety do 15) opravdu nepamatujeme.

Podrobné výsledky a aktuální žebříček zveřejníme během tohoto týdne hned, jak se nám podaří vše zpracovat.

Turnaje se zúčastnil i oficiální představitel společnosti Kumpoo, Dariusz Nahrebecki z Vídně. Představil firmu a vyjádřil maximální podporu našemu seriálu.

Účastníci měli možnost se také seznámit s výrobky zn. Kumpoo a jako první i využili příležitost si koupit badmintonové vybavení této japonské firmy.

Samozřejmě se celý turnaj hrál s peřovými míčky Kumpoo, které společnost na turnaje KBT dodává.

V nejbližších dnech Vám přineseme oficiální výsledky KBT Prešov s komentářem, včetně fotek na stránkách badec.cz a na stránkách seriálu www.badminton-tour.eu

Stano, Robo, Milan, Dariusz, Petr

≡ Zanechte vzkaz