badminton je badec.cz


Reportáž z turnaje v Ilavě

kumpoo_tour_ilavaPetr Komarovský zaslal na badec.cz reportáž z dalšího dílu seriálu Kumpoo tour, děkujeme a zde ji přinášíme: V sobotu 15.9. proběhl letošní již 4. turnaj seriálu Kumpoo Badminton Tour. Po Prešově, Brnu, Vídni, Košicím, tentokrát v Ilavě u Trenčína. Po prázdninách byli všichni účastníci „hladoví“ po badmintonu a po pohodové atmosféře, která provází naše turnaje. Pokračování zde: 

kumpoo_hraci

I když hala v Ilavě sice není tak moderní a nová, jako jinde, ale má v sobě příjemné kouzlo pohody a fajn lidí. A i její uspořádání s navazujícím barem a terasou k tomu jistě přispívá. Sešel se slušný počet účastníků, tentokrát se mezi účastníky objevila poprvé i bezva parta z Olomoucka vedená Tomášem Hrochem, dalším zahraničním účastníkem byl Jakub Firlus z Katowic, Polsko.

Máme z našich nových účastníků radost – vítejte mezi námi! Je vidět, že se o našem seriálu KBT ví, že se o něj zajímají noví a i vzdálenější účastníci. Tradiční „rozehřátí“ obstarala kategorie smíšené čtyřhry a pak už následovaly zápasy jednotlivců všech kategorií, včetně kategorie Masters (muži nad 40 let). Vyvrcholení turnaje patřilo, jako vždy, čtyřhrám mužů a žen.

Samotné výsledky jsou na našich stránkách www.badminton-tour.eu

partnera seriálu společnosti Crocodille www.crocodille.cz Závěrečná společná večeře, příjemné povídání nejen u skleničky vína, burčáku či piva se tradičně protáhla až do pozdních hodin……lihoviny jsme „samozřejmě“ tentokrát vynechali, vzhledem k aktuální situaci.

Fotky najdete zde a čekáme i na další fotky od ostatních účastníků 

Robo, Stano, Milan Petr, Dariusz

≡ Zanechte vzkaz