badminton je badec.cz


Reportáž z Trenčína, z deblového turnaje VBT

VBT Trenčín 2012Další díl série turnajů VBT se uskutečnil v sobotu 22.9.2012 v Tren­číně, v 6 kurtové tělocvičně, kde je domovský klub Céva Trenčín, hrající prakticky všechny slovenské soutěže. Tento díl patříl deblovým disciplínám.

Tradičně byl turnaj výbornou akcí s velkým počtem účastníků a kvalitními páry z celé ČR i Slovenska, v mixu se sešlo 21 párů, v deblu mužů 15 párů a debl žen 11 párů. Turnaj pod patronací VBT Karla Reichmana dirigoval Robo Antl, s asistencí Saši Pieruzskové a za hudebního doprovodu moderátora DJ Tonyho. 

Všem patří poděkování, neb i přes „ne příliš luxusní“ tělocvičnu, připravili turnaj, který krásně odsýpal, v každé disciplíně se stihlo 6 kol švýcara, což přineslo spravedlivější výsledky, než u turnajů, kde 4 kolový švýcar vyplivne překvapivé umístění. Nechyběl gulášek a příjemné poturnajové posezení v altánku trenčínské pivnice s výbornou kuchyní. Pokračování reportáže – fotky a výsledky zde:

Výsledky jednotlivých disciplín (fotka se po kliknutí zobrazí v plné velikosti):

Mix:

mix_trencin

Vysoká kvalita mixu prověřila připravenost a sehranost párů, kvalitu nejen vzadu smečujícího hráče ale i rychlost partnerky, už nebyl prostor na náhodné výsledky, které občas vyplodí 4. kolový švýcar a dostat se na bednu byla na tomto turnaji nelehká záležitost. V mixu byly ozdobou výkony slovenských juniorek, hrající první slovenskou ligu.  Vítězný pár Šimo – Grenčíková (na fotce vpravo), ztratil během turnaje jen dva sety. Na stříbrnou pozici se dostala pekně hrající, brněnsko-pražská dvojice:  Bičan – Broklová v těsném závěsu za nimi na třetím místě pár Hrčkulák – Horvathová, kde další slovenská juniorka odvedla výbornou práci s podporou silných „lindanovských“ smečí slovenského parťáka.

Kompletní výsledky mixu si zobrazíte zde: Trenčín Open 22.9.2012 mix

Debl Muži:

md_trencin

V deblu mužů se sešla tradičně slušná sestava. Turnajem nejlépe proplouval brněnský pár Matula – Valenta, který v zápase o zlato vyhrál rozhodujicí souboj se stříbrným párem rovnež z Brna: Bičan – Bosák. O třetí místo se strhla  velká bitva a nakonec se podařilo prokousat na bednu česko-slovenské dvojici Šplíchal – Vonšák. 

Kompletní výsledky deblu mužů si zobrazíte zde: Trenčín ČM 22.9.2012

Debl ženy:

wd_trencin

V deblu žen si bez ztráty kytičky došla pro zlato dvojice Pospíšilová – Broklová, další páry zaskočily zkušeností a přehledem na kurtu od Kamily a obětavostí a výborné práci na síti u Zuzky. Gratulujeme! Druhé místo patří dvojici Kuttnerová -Šídlová a třetí místo dvojici Horváthová – Hlaváčková. 

Kompletní výsledky debl ženy najdete zde: Trenčín open 22.9.2012 ČŽ 

398 kvalitních fotek z turnaje od tradičního fotografa Tomáše Šplíchala najdete zde!

Závěrem velké dík Robovi Antlovi, který již na začátku turnaje avizoval, že veškeré vybrané peníze nad zaplacené nutné výdaje půjdou na Kardiologické dětské oddělení nemocnice v Bratislavě a během turnaje i zařídil možnost přispět na dobrou věc.

Tým VBT a badec.cz

≡ Zanechte vzkaz