badminton je badec.cz


Reportáž z Reichman Open 2009

28. 02. 2009 proběhl III. ročník prestižního badmintonového turnaje REICHMAN OPEN 2009 a měl výbornou účast i atmosféru. Přinášíme Vám reportáž z tohoto turnaje, včetně výsledků a fotogalerie. Více informací kliknutím zde: 

Účast byla neskutečná, prezentovalo se celkem 50 mužů a 23 žen a asi 10 dalších jsme již museli bohužel odmítnout. Velkou skupinou byli hráči z Prešova, Košic, Šamorína a Bratislavy – téměř 20 osob. Dále jsme uvítali účastníky z Kladna, Jihlavy, Brna, Vranovic, Lanškrouna, Prahy, Šumperka a Bystřice nad Perštejnem

48 mužů hrálo dvouhry, 18 žen hrálo dvouhry, 24 mužských dvojic hrálo debl, 10 dvojic žen hrálo debl, 21 smíšených dvojic hrálo mix

Pro nebývalý počet přihlášených se zvolil systém: dvouhra muži : na dvě porážky vítěz části poraženýc mohl být celkově II. část vítězů na dva vítězné sety do 15 bez prodloužení část poražených na jeden set do 15 systém K.O. Dvouhra ženy : na dva vítězné sety do 15 system K.O. MIX :na dva vítezné sety do 15 systém K.O. čtyřhra muži: na dva vítězné sety do 15 systém K.O. čtyřhra ženy: na dva vítězné sety do 15 system K.O. Hrálo se péřovými míčky Victor Queen. Hrálo se na čtyřech kurtech.

hala_pavlovice.jpg

Výsledky :

Dvouhra ženy :

1.místo Kamila Pospíšilová

2.místo Lenka Loutocká

3.místo Romana Nečasová

Čtyřhra ženy:

1.místo Pospíšilová – Hrčkulaková

2.místo Kotačková – Nečasová

3.místo Loutocká – Slaná

MIX:

1.místo Žuffa – Mariščáková

2.místo Klačanský – Loutocká

3.místo Vicen – Palenčárová

Dvouhra Muži:

1.místo Stano Kurimai

2.místo Zdeněk Doležal

3.místo Boris Žuffa

Čtyřhra muži:

1.místo Barták V.-Poříz

2.místo Seknička-Prek

3.místo Barták J.-Parma

pohary_reichman.jpg

Turnaj REICHMAN OPEN byl letošní první turnaj v rámci CZ-SK Badminton tour. Celé tour je celkem 5 turnajů (www.badminton-tour.eu). Sponzorem je firma Victor,která dodává míčky a cenu pro absolutního vítěze celé tour a tou je raketa limitované série (vyrobeno celkem 200 kusů). Celý turnaj byl velmi náročný jak časově tak i herně. Sešla se opravdu veliká herní konkurence, která nabídla badminton vysoké kvality a úrovně. Jediným nedostatkem byla časová náročnost. Ceny pro vítěze jednotlivých disciplín dodala firma Reichman&Reichman, firma PAREZ, firma Panacea s.r.o., Veliké poděkování patří panu Toníkovi Schafferovi za ozvučení a moderování celého dne. Dále slečnám Reichmanovým, které po celou zajišťovali kantýnu, kde bylo možné zakoupit občerstvení, sladkosti a potřebné nápoje. Děkujeme panu Vorlovi, Helmovi a Vrátníčkovi za zapůjčení badmintonových kurtů a řediteli školy za umožnění hrát turnaj opětovně v tělocvičně školy. A konečně musím poděkovat všem hráčům za účast a kvalitní hru, která náš turnaj opět posunula kvalitativně výš.

Karel Reichman

reichman@moraviapharm.cz www.naturalfactors.cz

Rozsáhlou fotogalerii si můžete prohlédnout kliknutím zde:

http://www.kpreichman.cz/…/FotoRO2009/


Victor Ambos 4000 Supersleva

≡ Zanechte vzkaz