badminton je badec.cz


Reportáž z badmintonového kempu Komety Brno

Badmintonový kemp Komety BrnoMartin Máca Svoboda, vedoucí oddílu Komety Brno nám poslal reportáž z víkendového badmintonového soustředění: Komeťácký kemp 2010. O víkendu 15.-16.5.2010 proběhl v Arctic aréně, která je treninkovým sídlem klubu SKP Kometa badminton Brno, tréninkový kemp pro začínající a mírně pokročilé hráče a hráčky badmintonu. Kempu se zúčastnilo celkem 20 hráčů, kteří pod vedením tří trenérů – instruktorů, pilovali vše co k badmintonu patří, včetně sobotní regenerace v hospůdce při nervy drásající bitvě našich hokejistů se Švycarskem. Více zde:

Kometa kemp Marian

Zkušení trenéři Marek Matula s Adrianem Hundhausenem, doplněni o hráče Sokola Veselý Jehnice – Toma Šplíchala učili od brzkých ranních hodin všechny přítomné badmintovému umu na třech kurtech. O dobrou náladu se postarali všichni aktéři a o sladkou chvilku se postarala hlavně Lisa, se kterou jsme oslavili její narozeniny, kdy nás pohostila pěkným a velice chutným dortíkem. V sobotu v podvečer jsme uspořádali malý turnájek mixů. Dvojice byly náhodně vylosovány. Vítězství vybojovala právě Lisa společně s Markem, druzí skončili Mič Kubát s Doubravkou a třetí Máca s Pavčou Prudkou. Kempu se zúčastnila takřka celá badmintonová Kometa, ke které se připojili další známí a kamarádi komeťáku.

kemp_lekce

Mezi nejpilnější hráče patřil určitě pardubický borec Míla Saňka a také mlátičky z Uherského Hradiště David a Kuba, kteří zakládají svůj klub a v září připravuji mega turnaj v Hradišti DAT Open. V příští sezoně doufejme nastoupí v Městské soutěži. Kemp dostal díky slovence Nadi Kuzmové i punc mezinárodního soustředění. Trenéři se s námi pěkně nadřeli a za všechny musím říct , že se jedná opravdu o „PÁNY TRENÉRY“. Na konci kempu pak Marek vyhodnotil nejlepší playery kempu, kterými se po zásluze mezi borci stal Marian Blažek a mezi děvčaty jeho milovaná polovička Irena, kteří příkladně makali nadoraz po celou dobu kempu. Ale pochvalu zaslouží určo všichni ostatní. Určitě podobnou akcičku zopakujeme, abychom příští rok potrápili více ostatní mančafty v soutěži.

Společná fotka účastníků kempu: (kliknutím na náhled se otevře celá) Kemp Komety - společná fotka

Máca

≡ Zanechte vzkaz