badminton je badec.cz


Reportáž z badmintonového Cukrdle Open

badminton Robo Antl badec.czMinulou sobotu,tj.14.5­.2011, se na čtyřech kurtech ZŠ Horní v Brně odehrál už 7.ročník tradičního badmintonového turnaje v párovkách CUKRDLE OPEN 2011. Hrálo se švýcarem, na 6 kol v každé disciplíně,takže si snad každý ze zúčastněných hráčů, kterých se sešlo přes 40 z Čech, Moravy i Slovenska, přišel na své. Zejména pak ti, kteří proběhli dvěma disciplínami, si snad na nedostatek badmintonové zábavy nemohou stěžovat ..::-)) Vzhledem k tomu, že se turnaje zúčastnili i gulášek, pivínko, řízečky a spousta buchtiček, hlady nám na kurtech nikdo neumřel a kdo měl málo, jistě si spravil chuť večer v hospůdce kolínkem, žebírkama nebo jen zeleninkou ..::-). Kdo to výhrál? více zde:

Badminton Slovensko Robo & Rado

Na kurtech vyhráli mužského debla borci ze Slovenska Robo s Radem, debla holek pak Zituš a Marťa, v mixech domácí pár Kamča s Tomem, ale ceny si odnesli všichni a bohaté zážitky z pohodové, i když vážně vedené hry bez hádek snad taky!

Rádi bychom všem hráčkám i hráčům, kteří nelitovali příjemného počasí a strávili sobotu v hale, poděkovali, popřáli hodně sportovních úspěchů v dalších turnajích i zápasech. Společnou fotku všech účastníků najdete zde.

V následující sezóně a příští rok se těšíme na viděnou minimálně ve stejným počtu ! Za BC Premiera Honza Tomek

≡ Zanechte vzkaz