badminton je badec.cz


VI. Mistrovství Brna v badmintonu

badminton Brno - 6. mistrovství Brna 22 - 23.5.2010

Tento týden bude na našem webu představen oficiální plakát k prestižní květnové badmintonové akci a to k již šestému Mistrovství Brna v badmintonu 22–23.5.2010. Turnaj proběhne tradičně v hale Sprint a čeká Vás řada utkání s výbornou atmosférou v pěkné hale, tričko turnaje pro každého hráče, hodnotné ceny vítězům od hlavních partnerů akce firmy Yonex a sportprotebe.cz. Novinkou je letos systém turnaje, první hrací den se odehraje většina utkání, budou utkání ve skupinách a poté bude následovat vyřazovací KO systém. Díky tomu si všichni dostatečně zahrají a neopustí turnaj po jedné či dvou prohrách. V neděli je na programu semifinále a finále.

Rovněž jsme se snažili díky velkému množství nových hráčů badmintonu, kteří začali hrát oficiální soutěže ČBaS, namyslet spravedlivé rozložení. Kategorie registrovaní bude pro hráče od městské soutěže, s tím, že mají registraci již déle než dva roky a pro hráče až do úrovně krajské soutěže – III.liga. Druhá kategorie neregistrovaných bude zahrnovat amatérské hráče a hráče nejnižší soutěže s registrací méně jak 2 roky starou. V neděli se odehrají poslední dvě kola turnaje semifinále a finále a bude vyhlášení vítězů. Na všechny se těšíme, zde jsou další potřebné informace k akci:

VI. MISTROVSTVÍ BRNA V BADMINTONU
YONEX SPORTPROTEBE OPEN 2010

Termín: Sobota 22.5. 2010 – první hrací den, Neděle 23.5.2010 – semifinále a finále 23.5.2010

Místo: Tenisová a badmintonová hala Sprint, Sportovní 2a, Brno

Účastníci: neregistrovaní (bez licence či s registraci v nejnižší městské soutěži méně jak 2 roky) a registrovaní (uvedeni na soupiskách městské až krajské badmintonové soutěže – III. liga)

Disciplíny: dvouhra ženy, muži (kategorie rozdělena na registrovaní & neregistrovaní); čtyřhra ženy,čtyřhra muži, smíšená čtyřhra

Systém hry: aby si každý dostatečně

Míče: plastové zn. YONEX Mavis 350, nebo vlastní péřové, které mají přednost.

Časový rozpis:

Sobota 22.5.2010: první hrací den

prezentace: 8:00 zahájení turnaje:  8:30 herní doba:  8:30 – 19:00

Neděle 23.5.2010 – semifinále a finále jednotlivých disciplín: start 9:00 konec a vyhlášení vítězů 12:00

Připadné ubytování v Brně Vám doporučíme v blízkosti haly.

Ceny: nejlepší hráči v jednotlivých disciplinách obdrží věcné ceny od sponzorů, každý hráč dostane upomínkové tričko Mistrovství Brna 2010

Startovné: 300 Kč za každého jednotlivce (jednotlivec se může účastnit všech disciplín)

Řízení turnaje: Pavel Vrátníček

Web turnaje: www.badec.cz, www.sportprotebe.cz

Přihlášky: uzávěrka přihlášek 15.5.2010

Podání přihlášky: osobně, telefonicky 602 581 474, email: info@sprinttenis.cz – do přihlášky uveďte celé jméno, disciplíny, které chcete hrát a zda-li jste registrovaní či nikoliv. V připadě, že máte čerstvou registraci a chcete hrát v kategorii neregistrovanych, rovnež to uveďte.

Pavel Vrátníček T&BH Sprint tel. 602 581 474

One Response to “VI. Mistrovství Brna v badmintonu”

  1. Pavel Vorlíček Says:

    ty wadooo :) jedu!!! už se těším! ;)

≡ Zanechte vzkaz