badminton je badec.cz


Pozvánka na turnaj mixů v Hradci Králové

IKONA_BT Halóóó !!! Je tam někdo, kdo to umí plácat ??? Pokud ano, tak vězte že doba doba flákání, dovolených a neustálého přežírání skončila. Je třeba se hodit do formy. Srdečně vás zveme na mixový turnaj, který se koná v sobotu 15.9.2018. Hrát se bude v Hradci Králové, kde se otevírá zbrusu nová multifunkční hala. Byli jsme to z Karlem omrknout a je moc hezká.

Pokračování zde:

Hala nemá ještě přidělené č.p., najdete ji na spojnici ulic Hradecká a Štefánikova hned vedle čerpací stanice MOL. Součástí haly je i restaurace nebo sauna /finská, parní/.

Veškeré bližší informace naleznete v příloze.

Pro další dotazy jsem všem k dispozici na tel : 724 287 583.

A jen tak mimochodem: Toto je poslední turnaj pro Karla a Lucku za svobodna. Další týden do toho ty dva blázni praští a vezmou se. Pokud by jste nastávající novomanžele chtěli obdarovat, tak toto nevozte: Auto / mají dvě /, děti / mají taky dvě /, barák / taky maj / … Pokud je mezi vámi nějaký bookmaker, může vypsat kurzy, jak dlouho jim to vydrží. / to jsem ale hajzl / Na všechny poprázdninově přežrané hráče a hráčky se těší Vláďa / šťastně rozveden / a Karel / ještě chvilku svobodný /

≡ Zanechte vzkaz