badminton je badec.cz


Pozvánka na školení trenérů

badmintonPřinášíme odkaz a pozvánku na školení trenérů badmintonu  III. a IV. třídy.  Školení trenérů III. třídy se uskuteční 28.-29.4. a 12.-13.5 a Školení trenérů IV. třídy se uskuteční 28.-29.4.2012.

Instruktorem badmintonu - trenérem IV. třídy se může stát občan ČR, který dosáhl 16ti let a je pro výkon funkce způsobilý, má nejméně 1letou hráčskou praxi a úspěšně absolvuje školení se závěrečnou zkouškou. Tento typ třídy se doporučuje pro vedoucí badmintonových kroužků, učitele tělocviku, asistenty trenérů a zájemce ze základních a středních škol, začínajících klubů a oddílů.

Vyšší trenérská III. třída je určena pro stávající trenéry IV. třídy a hráče MT a I. VT v kategorii dospělých  (tj. muži do 40. místa na žebříčku, ženy do 30. místa na žebříčku). Podmínkou účasti je věk 18let a nejméně 2letá trenérská praxe, kterou je nutno doložit – potvrzení oddílu, klubu..

Propozice na školení najdete na webu projektu badmintondoskol.cz odkaz zde.

6 Responses to “Pozvánka na školení trenérů”

 1. Tomáš Dufek Says:

  Přeji krásný den.
  věnuji se trénování dětí na kroužku badmintonu na ZŠ. Z tohoto důvodu bych si chtěl udělat trenérské zkoušky pro trenéra IV. stupně. Kontaktoval jsem svaz a komisi, kteří mi to povolili. Jen bych potřeboval sehnat, kde lze tyto zkoušky absolvovat.
  Je to možné u Vás, popřípadě, nevíte kde?
  Děkuji předem za odpověď.
  S pozdravem
  Tomáš Dufek

 2. Martin Says:

  Zdravím Vás, chystá se v blízké době nějaké školení trenérů IV. třídy? Děkuji za odpověď.

  S pozdravem M. Klečka

 3. Nika Says:

  <!--texy-->Dobrý den,

  chtěla bych si udělat trenérský kurz na badminton, ale vubec se nevyznam v třídách kurzů…

  Chci se tedy zeptat, s jakým kurzem začít?

  Dekuji za odpoved

 4. mm Says:

  <!--texy-->nejnižší třída je 4. třída, jedná se o víkendový kurz, prosím sledujte naše stránky, teď proběhly v Brně 3 školení, další se plánuje na léto,
  pěkný den, admin badec.cz

 5. Pavel Hájek Says:

  Dobrý den,

  rád bych absolvoval trenérský kurz na badminton IV třída. Nikde jsem nenašel žádný přehled termínů pro rok 2016. Mohl bych Vás požádat o info, zda se nějaký takový kurz v roce 2016 bude otevírat?

  Děkuji

  Pavel

 6. mm Says:

  Zdravíme, nejbližší školení trenérů IV. třídy proběhne v Brně v září/říjnu, prosím sledujte stránky badec.cz během srpna to zde bude zveřejněno

≡ Zanechte vzkaz