badminton je badec.cz


Pozvánka na předvelikonoční badmintonový turnaj do Podolí u Brna

IKONA_PODOLÍ Oddíl badmintonu SK Podolí pořádá v neděli 17.4.2011 v po­řadí druhý Předvelikonoční badmintonový turnaj amatérů a hráčů základních soutěží (max. III. liga), na který jste všichni srdečně zváni. Začátek turnaje je naplánován na 09.00 hod. Na šesti kurtech se budou hrát dvouhry a čtyřhry (pouze ženské či mužské debly). Herní systém ve skupinách s následným pavoukem – garance čtyř zápasů.

Přihlásit se můžete do 15.04.2011 na: fminzenyring@seznam.cz
nebo chc@volny.cz
Informace: Miroslav Frodl 604 836 893 či Mirka Křehlíková 724 106 997

Pozvánku na turnaj zobrazíte kliknutím zde 

3 Responses to “Pozvánka na předvelikonoční badmintonový turnaj do Podolí u Brna”

  1. Michal Says:

    Vypadá to slibně , ale co to má znamenat míčky vlastní , pak se na kurtu bude člověk dohadovat , že jeden bude chtít hrát se zeleným Yonex a druhý modrý Carlton, tak dám snad vyšší startovné a sjednotím hrací míčky , co vy nato???? Neděláte turnaj poprvé ne!

  2. Koudas Says:

    tak myslim si, ze poradatel uvede ze hraci mic je Yonex, jako defaktio vsude a halu znam, takze podle teploty to bude modry prouzek. Tedy pri stretu dvou plastu bude mit prednost vyse uvedeny, Carlton jsem na turnaji jeste nevidel :))) nevim s cim to hrajes, tohle neni moc dobry mic. Michale a stejne dle pravidel vetsiny turnaju ma prednost peri a tady se sejde hooodne lidi, co peri pouziva urcite, takze carlton nech doma :) Koudas , jo jeste doplneni, pokud by poradatel mel na starost mice – nedejboze perove, tak by bylo startovne asi 4 x vetsi a nikdo by nedojel, chapu ze mice vlastni i z tohoto duvodu.

  3. Michal Says:

    no rozhodne nehraju carltonama, wilsonama a jinyma shitama, to sem uvedl pro priklad, jde o to ze na turnaji je spousta socek, kteri dojdou bez micku,a kdyz na ne mas stesti tak spotrebujes klidne celou tubu yonexu, takze si pripocti startovne + 280 kc , kdyz dobre koupis, a kdyby poradatel zvedl startovne o 50 kc , tak si klidne muze koupit 5 tub a zadny problem. a o peri se nebavim vubec, s perim kdyby mel clovek hrat tak prodela gate, ale zase s perim je to ten pravy badminton a ne to pinkani s plastama. ale tak kazdy at si porada turnaj jak chce, toto byla jen pripominka :)

≡ Zanechte vzkaz