badminton je badec.cz


Pozvánka na novinářský turnaj v Berouně

IKONA_BEROUNOd Karoliny Stonjekové dorazila pozvánka na novinářské mistrovství v badmintonu Chance PressCup 2013, které se uskuteční 12.10.2013 ve Sport centru Eden v Berouně. Máme pro Vás připravený program, při kterém se jistě budete bavit a budeme rádi, pokud se společně s Vámi budou bavit i Vaše partnerky a partneři i děti!

Pokračování zde:

Kromě soutěže v badmintonu můžete se svým doprovodem využít také místní fitness centrum, plavecký bazén a indoor golf. Z náročnosti turnaje jistě nemusíte mít strach. Na své si přijdou všechny výkonnostní třídy – od začátečníků, až pro zkušené „badmintonisty“. Zarezervujte si proto ve svém kalendáři datum 12.10.2013 a přijeďte za námi do Berouna, užít si den plný zábavy a sportu.

Vzhledem k omezené kapacitě turnaje budeme rádi, když nám svou účast (případně účast Vašeho doprovodu) potvrdíte co nejdříve, buďto na e-mailu: dsulcova@mediatrust.cz nebo na telefonním čísle: +420 603 556 409. Registrovat se můžete nejpozději do 30.09.2013. Startovní poplatek činí 200,– za každou osobu, která se zúčastní turnaje. Nehrající doprovod má vstup zdarma. Po dobu turnaje pro Vás máme připraveno občerstvení v podobě snídaňového rautu, oběda a odpoledního rautu. Zahájení turnaje bude v 8:30 hodin, registrace bude probíhat od 8 hodin.

Těšíme se na shledanou s Vámi v Berouně!

≡ Zanechte vzkaz