badminton je badec.cz


Pozvánka na ligu do Brna Jehnic

IKONA_JEHNICE_2Tuto sobotu se v hale v Jehnicích hraje v sobotu extraliga a v neděli 1. liga. Martin Vojta nám zaslal pozvánku na obě akce, děkujeme!

Extraliga: Srdečně zveme fanoušky badmintonu na čtvrtfinále playoff letošního ročníku badmintonové extraligy! V utkání o postup mezi nejlepší čtyři se Brno utká s týmem TJ Sokol Dobruška, v sobotu 21.2 od 15:00! Jehnice by měly nastoupit v plné sestavě a doufáme, že v jehnické Yonex Aréně nás diváci podpoří ve velkém počtu! Tak se přijďte podívat na skvělý extraligový badminton a podpořte Brno na cestě za dalším titulem!

1. liga: Přijďte se podívat na závěrečné kolo 1. celostátní ligy badmintonu – východní část, kde nastoupí v Yonex aréně proti sobě týmy Sokol Veselý Brno Jehnice B, BK Tatra Kopřivnice A, TJ Sokol Dobruška B a SKP Kometa Brno. Přestože se nejedná o extraligu, ale až o druhou nejvyšší soutěž v ČR, zaručujeme, že se bude na co dívat. Třeba dodat, že leckdy je to mnohem zajímavější, protože tito hráči hrají hlavně z lásky k tomuto sportu a svému klubu, a ne kvůli žoldu, jako tomu často bývá ve vyšší soutěži. Start 9:00. 22.2. Brno, Jehnice.

≡ Zanechte vzkaz