badminton je badec.cz


Pozvánka do Břeclavi
na badmintonový turnaj ve čtyřhrách

IKONA_BŘECLAV_1 Od Magdy Lengálové dorazila na badec.cz následující pozvánka. Tímto Vás srdečně zveme na pravidelně organizovaný turnaj pro hráče z řad veřejnosti vedený pod záštitou zkušených hráčů badmintonového oddílu TJ Lokomotiva Břeclav, který proběhne v sobotu 27.10.12 v nové badmintonové hale. Základní informace k turnaji jsou uvedeny v přiloženém letáku.

Pokračování zde:

Účastnit se mohou všichni, kteří ať už pravidelně trénují nebo badmintonovou raketu nedrželi doposud v ruce. Turnaj se bude hrát švýcarským systémem, jehož princip spočívá v rozdělení hráčů tak, aby proti sobě v každém kole hráli stejně nebo alespoň co nejpodobněji kvalitní hráči z předchozích kol. Oproti vyřazovacímu systému má švýcarský systém tu výhodu, že nikoho z turnaje NEVYŘAZUJE. Každý účastník tedy hraje počet zápasů dle celkového množství odehraných kol.

Nezapomeňte s sebou vzít dárky do tomboly, které budou použity jako ceny pro Vás všechny. Obvykle se může jednat o v domácnosti nepotřebné věci, reklamní předměty, láhve vína, aj..

Na turnaj je možno se hlásit individuálně bez spoluhráče, kterého si budeme moci domluvit přímo na místě. Svoji účast potvrďte na e-mailu magggika@centrum.cz nebo na facebooku.

Přijďte POrovnat síly s ostatními, POznat nové přátele a PObavit se.

Za organizační tým Magda Lengálová, Kamila Benčová a Zdenek Polák

≡ Zanechte vzkaz