badminton je badec.cz


Pozdrav z Londýna od badec.cz

london_badec

Zdravíme všechny příznivce sportu z Londýna, kam se vypravili brněnští badmintonisti navštívit olympijské hry. Náš výlet začal přejezdem ČR, Německa, Belgie a  kousku Francie, po nalodění na trajekt a jsme zakrátko viděli na obzoru vysněný cíl – Dover a zanedlouho po cestě i olympijský Londýn. Cestou jsme několikrát zastavili a sledovali na satelitu zahájení a první sportovní zápolení a proto i naše první kroky směřovaly do Wimbledonu, kde na zápasech zely tribuny prázdnotou.

Obrovské, nepříjemné překvapení nastalo u vstupu na Wimbledon. Zde pořadatelé nepustí stovky fanoušků tenisu do areálu se sdělením, že lístky jsou vyprodané. A se slzou v oku jsme akorát sledovali na informační tabuli, jak začíná utkání Polky Radvaňské nebo našeho Radka Štěpánka, bohužel před tribunou s velkým množstvím volných míst…(číst dále)

wimbl

Takže velká výtka pořadatelům, kteří rozdali lístky sponzorům, bez zájmu o sport, pokazila se atmosféra, a sportovci si na vysněném turnaji své kariéry zaslouží plné tribuny. Do Londýna nejezděte bez lístku, i když vidíte prázdné tribuny, jako například v zápase Petra Koukala, lístky Vám na místě nikdo neprodá a do prázdné haly Vás nepustí. Naštěstí Londýn je krásné město, spousta hospůdek a žal nad nezdarem navštívit Wimbledon se dá zapít lahodným mokem.

Nevadí, těšíme se na divokou vodu, volejbal, čtvrtfinále badecu, pinec a závody cyklistiky s dojezdem u Buckinghamského paláce. Ozveme se s reportáží přímo z Wembley Arény.

Fotky z prvních dvou dnů na oH 2012 nahrajeme dnes večer.

Pozdrav od snídaně z kempuu v londýnském Lee Valley zasilá Marek, Máca, Mitch, David, Mákyna a za oddíl Nivnice Ivo.

≡ Zanechte vzkaz