badminton je badec.cz


Poslední letošní Big8 7.12.2008

Detaily k prosincovému turnaji Big8, který bude mimořádně ve dvou silných skupinách, najdete zde:

Poslední letošní turnaj big8 proběhne v neděli 7.12. 2008 od 18 hod v Jehnické hale. Diky velkému zájmu a skutečnosti, že přes zranění a nachlazení vypadlo z big8 několik hráčů, kteří musí do kvalifikace a určitě si zaslouží účast v hlavním kole se tento turnaj rozšíří o druhou skupinu. V hlavní soutěži je aktuálně 5 borců. Kamil Sedláček (Sokol Vranovice), Zdeněk Doležel (BC Premiéra), Ladislav Vorel (Sokol Jehnice), Martin Seknička (BC Premiera), David Maršálek (Sportmax Bystrc).

Hráči, kteří byli v aktuální kvalifikaci: Broňa Doležal (TJ Podivín), Marek Matula (Sokol Jehnice), Tomáš Šplíchal (Veterina), Franta Hanák a Tomáš Prek (oba SK Sprint), Adrian Hundhausen (Sokol Jehnice) Jiří Pedál (Sportmax Bystrc) Radim Hochman (Sokol Vranovice).

Tj. celkem je ve hře 12 hráčů. V neděli 7.12. 2008 v 17:50 budou jména všech hráčů dána do společného koše a vylosují se dvě skupiny po 6 hráčích. Bude se hrát na 4 kurtech, každý hráč odehraje 5 zápasů své skupiny a po dohrání se vyhodnotí pořádí ve skupině. Hráči ve skupině A i B, kteří obsadí 1. až 4 místo zůstávají ve hře na novoroční big8 2009. Hráči, kteří budou ve skupinách na 5. a 6. místech sestupují a musí jedno kolo vynechat a pak se přes kvalifikaci prokousat do hlavní soutěže, vše již standartním způsobem.

Těšíme se na turnaj, admin team badec.cz

Vanoční Superakce

≡ Zanechte vzkaz