badminton je badec.cz


Podzimní sezóna VAŠÍ LIGY začíná 8.října
divoká karta pro nováčky zdarma!

IKONA_VŠ_LIGAOd organizátorů VAŠÍ LIGY jsme obdrželi pozvánku na přihlašování do ligy a pozvánku na zahajovací říjnový turnaj VAŠÍ LIGY do Brna.Začni hrát ligu! Jsi závislý na pravidelném sportování s hráči na stejné úrovni, kteří berou badminton jako zábavu a mají radost ze hry? Pokud jsi amatér – začátečník, mírně pokročilý i pokročilý hráč, přihlaš se do ligy. Začínáme 8.října. Přihlašování je spuštěno do 7.října. Navíc nováčci získají divokou kartu zdarma. Nový ročník bude zlomový, buď u toho! 

BRNO: badmintonový turnaj singlů nově v hale Sprint. Turnaj se koná v sobotu 13.10.2012 od 9 – 11.30 hodin Kategorie Začátečníků, od 11.30 do 14 hodiny Kategorie Pokročilých. Kapacita pro každou kategorii je 24 hráčů. V případě bližších dotazů neváhejte kontaktovat organizátorku Terezu na tereza.bumbalkova@vsliga.cz.

Pro vítěze obou kategorií jsou nachystány medaile a ceny od Partnerů. Všechny akce jsou určeny hráčům i nehráčům VAŠÍ LIGY, studentům i (ne)pracujícím. Těší se na vás tým VAŠÍ LIGY!

≡ Zanechte vzkaz