badminton je badec.cz


Okénko do produktů badmintonu

sportprotebe.cz
Rádi bychom Vám představili nový internetový obchod www.sportprotebe.cz se sportovním vybavením a specializací na badminton. Eshop se zařadil díky kvalitě služeb, nabídce slev pro čtenáře badec.cz a především garanci odborných znalostí (prodejci jsou aktivní hráči badmintonu) mezi naše partnery. Je to obchod, který je pod patronací vyznamných osob v badmintonu, selektuje pro Vás kvalitní modely badmintonových raket a badmintonového vybavení, garantuje kvalitu produktů a všechny záruky zákazníkům i akční ceny, slevy a výprodeje a to díky spojení klasická prodejna – internetový obchod – testovací hala. Při spuštění je aktuálně několik akcí, ze kterých jsme vybrali 3 produkty. Čtenáři serveru badec.cz obdrží navíc individuální slevu (při objednávce produktu zadejte do poznámky k objednavce: partner badec.cz). Vyměnte svoji starou výbavu za novou! Teď nastal ten správný čas na zlepšení úrovně Vašeho badmintonu, halová sezóna začíná. Do akce se zapojila i naše olympíjská reprezentantka Kristína Ludíková, která ke každé objednávce věnuje svoji fotku s podpisem.Více info zde

Raketa Yonex Nanospeed 500 – Výborná raketa Nanospeed série, pro běžnou všestrannou hru širokého spektra hráčů a hráček, profitechnologie dostupná cenově. Raketu po osobních testech doporučujeme středně pokročilým hráčům pravidelně hrající badminton. Je vhodná pro ty hráče a hráčky, hledající raketu, která jim pomůže v dalším zlepšování, vylepší i techniku, přesnost hry a díky profilu rámu i razanci úderů. Akční cena 1599,– (uveďte prosím do poznámky k objednávce „partner badec.cz“ pro bonus)

Yonex Nanospeed 500

Péřové míče Victor Champion – nejlepší péřové míče od firmy Victor, vysoká kvalita, konzistentní vlastnosti letu, delší životnost. Speciální zavaděcí akce na péřové míče. Hrají se s nimi významné mezinárodní soutěže, míč má certifikaci Mezinárodní Badmintonové Federace (IBF). V tubě je 12ks. Akční cena 440,– (uveďte prosím do poznámky k objednávce „partner badec.cz“ pro bonus)

Victor Champion SportproTebe.cz

Raketa Victor Ripple Power 12 – Špičková raketa, vítěz našeho testu. Raketa patří mezi top modely, původní cena na trhu se pohybovala nad tři tisíce korun. Na raketě nás překvapila především velice výborná manévrovatelnost, stabilita při úderech, razance smečí i přes nízkou námahu ruky. Rovněž design je v krásné měděné barvě. Raketu doporučujeme pokročilým hráčům badmintonu, kteří využijí všech vlastností tohoto špičkového modelu. Má co nabídnout i méně zkušeným (postupné zlepšování techniky úderů, přesná hra na síti, i ze zadní části pole, rychlé drajvy a nechytatelné smeče). Akční cena 1999,– (uveďte prosím do poznámky k objednávce „partner badec.cz“ pro bonus)

Victor Ripple Power 12 sportprotebe.cz

≡ Zanechte vzkaz