badminton je badec.cz


Ligy pro amatérské hráče

badmintonHráli jste někdy s přáteli badminton a čas vám přitom utekl jako voda? Možná byste měli zauvažovat o členství v lize. Není to zábava jen pro zkušené profíky, jak si asi myslíte. Skvěle si tu zahrají i začátečníci. Navíc si osvojíte správnou techniku a vaše badmintonové schopnosti porostou raketovou rychlostí. Jak vypadá badminton? Badminton není pouze líné plácání do opeřeného míčku během letní dovolené. To byste měli pěkně pomýlenou představu. Tenhle raketový sport se dostal i na olympiádu a může to být pěkně svižná podívaná. Rychlost jedné profesionální smeče může být i vyšší než 300 km/h. Baví vás badminton? Přidejte se mezi ostatní nadšence Badmintonová liga má svoje působiště v mnoha městech po celé České republice. Například Ostravská badmintonová liga vám umožní zlepšovat své herní dovednosti s rovnocennými soupeři. Stačí vám jen vyplnit registrační formulář, zaplatit startovné a hra může začít.

Pro pokročilé i úplné začátečníky.. V lize je jedno, jestli jste laikem, který se pravému badmintonovému umění teprve učí, nebo už se sportu několik let aktivně věnujete. Přihlásit se mohou muži i ženy jakéhokoli věku. Nemusíte se bát nudy a stereotypního hraní, protože nebudete hrát se stále stejnými soupeři. V každém kole ligy máte jistotu, že odehrajete minimálně 4 utkání. Bodově se přitom hodnotí nejen jednotlivé zápasy, ale i každý vyhraný set. V badmintonové lize můžete snadno zlepšovat svoji hru a sledovat svůj pokrok ve výsledkové historii zápasů. Databázi včetně veškerého výsledkového servisu najdete jednoduše na webových stránkách ligy.

Co potřebujete ke hře? Pro badminton vám stačí šikovná raketa, pár míčků (ideálně z husích brk nebo jiného kvalitního materiálu) a klidně levné fitness oblečení. A pokud nemáte s kým trénovat, nevadí, v lize si vhodného soupeře najdete během chvilky.

≡ Zanechte vzkaz