badminton je badec.cz


Laďa Vorel volá z Amsterdamu

Ladislav Vorel, badminton, trenér reprezentace ČRVčera jsme si zavolali s trenérem národní reprezentace Ladislavem Vorlem. Naši teď bojují na Mistrovství Evropy smíšených družstev v nizozemském Amsterdamu. Všechny utkání – přehledy výsledků, online průběhy zápasů, můžete sledovat  zde.  Na tomto odkazu je živý přenos. Český národní tým se utkal v pondělí s Itálií, dalšími soupeři jsou v úterý od 19:00 tým Izraele a ve čtvrtek od 14:00 loňský vítěz, tým Dánska. Laďa nám odpověděl na pár dotazů, více zde: 

Jaká byla cesta? Jeli jsme oddílovým mikrobusem z Brna v pondělí ráno a po cestě naložili postupně všechny členy. Cesta přes Německo byla v pohodě, cestou akorát občas pršelo. Na místo jsme dorazili v pondělí večer a měli sraz s Kristínou Ludíkovou v hale, ta letěla z Dánska.

czech_team

Byli jste si v hale zatrénovat před zápasem s Itálií? Dnes ráno jsme měli trénink od 8 do 9 hodin, hala je pěkná, je zde 6 kurtů, zápas s Itálií dnes budeme hrát na kurtu číslo 6.

hala Amsterodam

Jaká je nálada v družstvu? Vše je ok, jsme sice bez Petra a Honzy, ale věřím, že ostatní podají dobré výkony! Naše skupina je složena z těchto hráčů: Kuba Bitman, Pavel Drančák, Tomáš Kopřiva, Kristína Ludíková, Alžběta Bášová a Lucka Havlová. Petr Koukal měl přes víkend horečku a v neděli večer jsme se rozhodli po konzultaci s ním, že nepojede. Honza Vondra se poranil na MČR a ještě nebyl v pořádku.

Ahoj na badec.cz Ladislav Vorel

Večer český tým porazil Itálii 4:1

Přehled zápasů:

Jakub Bitman, Alžběta Bášová vs. Giovanni Traina, Agnese Allegrini 21:11, 17:21 a 17:21

Tomáš Kopřiva vs. Rosario Maddaloni 21:17 a 21:18

Kristína Ludíková vs. Agnese Allegrini 21:16, 14:21 a 22:20

Jakub Bitman, Pavel Drančák vs. Rosario Maddaloni, Giovanni Traina 18:21, 21:13 a 21:16

Kristína Ludíková, Alžběta Bášová vs. Isabel Delueg, Ira Tomio 21:12 a 21:11

≡ Zanechte vzkaz