badminton je badec.cz

Krásný výkon Petra a Kiky na MMČR

Petr Koukal is back! :) Petr, ač měl velmi těžký los a proti svým soupeřům záporné statistiky, horší postavení v žebříčku, tak se přes ně dokázal dostat. Ráno porazil ve velmi dramatické koncovce třetího setu Ville Langa a večer nasazenou dvojku turnaje Francouze Brice Leverdeze. Toho vyprovodil ve dvou setech a mohl si dovolit takový luxus, že  měl čtyři mečboly a druhý  pak křižnou smečí proměnil. Petr Koukal vs. Brice Leverdez (2., Francie) 21:14 a 21:17. Nutno podotknout, že Brice teď poslední dva challengry neprohrál jediný zápas a z obou si dovezl pohár pro vítěze, hořkost porážky poznal po dlouhé době až díky Petrovi.

Petr Koukal

Petr je ve čtvrtfinále nejlépe obsazeného turnaje u nás, má obrovskou chuť do hry a jak sám uvedl po zápase: „Děkuji všem divákům za perfektní podporu v hale. Zdravím i čtenáře badec.cz, přijďte fandit i zítra“. Petr má paradoxně ve čtvrtfinále „lepšího“ soupeře než v druhém kole, Valeriye Atrashchenkova­. Čas zápasu 11:30.

Hladce prošla do čtvrtfinále Kris­tína Gavnholt, porazila za 25 minut Norku Kverno. Kika využila velmi dobrého losu a se svou soupeřkou si hrála jak kočka s myší. Kristína Gavnholt (4.) vs. Sara Kverno (Norsko) 21:9 a 21:5. Kika nastoupí k sobotnímu čtvrtfinále v 10:45.

Obrovská gratulace oběma hráčům, držíme palce a zítra v Městské hale v Brně na viděnou!