badminton je badec.cz


Již tuto neděli show v Brně! Přijďte fandit


Adam Mendrek badminton badec.cz

Zveme Vás jménem badmintonového oddílu TJ Sokol Veselý Jehnice na 2.kolo EXTRALIGY smíšených družstev v BADMINTONU, které se sehraje v Brně v termínu:

Neděle 30.11.2014, start v 10:00 hod TJ Sokol Veselý Jehnice vs. BaC Kladno, v hale Fakulty sportovních studií Univerzitní kampus Bohunice, Kamenice 5, 625 00 Brno

Na neděli se podařilo zásluhou hlavního partnera, pana Veselého zajistit krásnou halu Fakulty sportovních studií s perfektním zázemím pro diváky (tribuna pro cca 500 diváků). Zde bychom se rádi pokusili O HISTORICKY REKORDNÍ POČET DIVÁKŮ NA EXTRALIGOVÉM UTKÁNÍ!!! Také proto Vás zveme na super podívanou, kde nás můžete podpořit v bitvě za dalším titulem a vytvořit diváckou kulisu, na kterou jsou zvyklí např. hokejisté – v hlavních rolích se představí: 

Adam Mendrek – domácí nastupující hvězda, Adam Cwalina a Kamila Augustyn – zahraniční posily Evropského formátu, Standa Kohoutek – hrající trenér a ikona družstva, Vojta Šelong – nová posila z Orlové, sourozenci Michal a Monika Světničkovi – „Židlochovičtí dříči“ a budoucnost jihomoravského badmintonu.

Kladno má ve svých řadách špičkového hráče a jednu z největších hvězd extraligy, polského reprezentanta Rogalského.

Podrobnou pozvánku najdete zde.

adam_2013

≡ Zanechte vzkaz