badminton je badec.cz


Informace pro účastníky KBT 2012

IKONA_KBTPetr Komarovský zaslal na badec.cz následující informace. Účastníci seriálu Kumpoo Badminton Tour – medailisté ročníku 2012. Máme pro Vás skvělou zprávu! Po delších jednáních s partnerem seriálu společností Badminton-power se nám podařilo navýšit a rozšířit hlavní cenu pro medailisty ročníku 2012.

Pokračování zde:

Tedy, místo původního kuponu na nákup zboží pouze zn. Kumpoo v určité hodnotě, je připravena SLEVA 50% NA NÁKUP VEŠKERÉHO BADMINTONOVÉHO ZBOŽÍ NA www.badminton-power.com pro všechny hráče a hráčky, kteří se umístnili na 1.-3. místě KBT 2012

Ke způsobu čerpání.
Majitel e-shopu http://www.badminton-power.com/shop/, Dariusz Nahrebecki má od organizátorů k dispozici jmenný seznam všech medailistů. Jakmile si tito vyberou z nabízeného sortimentu zboží a značek, spojí se s Dariuszem a potvrdí si s ním objednávku a následně i dodávku.

Mrzí nás, že se nám nepodařilo vše vyřešit ještě do konce minulého roku, jednání s partnery však byla složitá. Jsme však rádi, že se nám nakonec podařilo dosáhnout tak skvělého řešení!

Na doplnění. Zároveň Vás už dnes můžeme informovat, že podobná odměna bude čekat na každého medailisty i letošního ročníku KBT 2013. Podařilo se nám domluvit se, že i pro medailisty z jednotlivých turnajů KBT 2013 budou připraveny kupony na nákup se slevou, a to:
30% sleva pro 1.místo, 20% sleva pro 2.místo, 10% sleva pro 3.místo

Ještě jednou blahopřejeme vítězům 2012 a těšíme na naše první letošní setkání na KBT 2013 v Prešově!

Organizační tým KBT

≡ Zanechte vzkaz