badminton je badec.cz


Dvoudenní badmintonový kemp VŠ LIGY s trenérem pro začátečníky i pokročilé – již tento víkend

IKONA_VŠ_KEMPServer badec.cz zveřejňuje pozvánku na dvoudenní badmintonový kemp VŠ ligy, kterou nám zaslala Tereza Bumbálková. Léto je v plném proudu, slunce svítí a chtě nechtě je na čase vystavit své tělo před okolím. Proč to nevylepšit a na chvíli od těch rozpálených chodníků neutéct do badmintonové haly na červencový kemp VŠ LIGY. Kemp se koná již tento víkend 24.-25.července v době od 10.00 do 13.00 hod na 5 kurtech v badmintonové hale v Brně Jehnicích. Kemp bude vést hráč brněnského extraligového týmu Sokol Veselý Brno Jehnice Stanislav Kohoutek. Nemusíte se bát, že na kempu budete vyčnívat a nebo cvičení nezvládat, protože je určen jak začátečníkům, tak i pokročilým hráčům.

Pokračování kliknutím zde:
Kemp začíná v 10 hodin a během tří hodin se Vás Standa po oba dva dny bude snažit naučit správnému rozcvičení, základnímu držení rakety, pohybu po kurtu v přední i zadní části. Dále se dostane i na cvičení ve dvojicích a na hru. Nemine Vás ani teorie badmintonu. Výhoda pro hráče bude ta, že na kurtech budou maximálně čtyři hráči. Trenér se Vám tedy bude moci individuálněji věnovat.

Cena kempu je 650,– Kč na osobu na oba dva dny. V ceně jsou zahrnuty kurty, vedení trenéra, sobotní oběd, slosovatelné ceny pro příchozí, organizace. Kempu se mohou zúčastnit jak studenti, tak i absolventi nebo i kamarádi, známí.

Bližší informace o dvoudenním kempu získáte kliknutím zde: http://badminton.vsliga.cz/brno/akce/30/ nebo kontaktuje přímo Terezu Bumbálkovou na tereza.bumbalkova@vsliga.cz či volejte 774 515 740.

Na všechny se společně se Standou o víkendu těšíme.

VŠ LIZE zdar!

 Tereza

≡ Zanechte vzkaz