badminton je badec.cz


Další velký den badmintonu

jan_vs_peter

Velmi zajímavý zápas se chystá na páteční den 26.10.2012 na French Open 2012 (od 17:00). My držíme dlouhodobě palce několika hráčům, mezi které patří Jan O Jorgensen, ten si i přes nepřízeň osudu (úmrtí otce a srdeční problémy, které mohly ukončit jeho kariéru) drží špičkovou formu a jako jeden z mála Evropanů dokázal porazit i Lin Dana. A je mezi nimi i Peter Gade – ikona evropského badmintonu, hráč s krásným stylem hry, plným technických lahůdek, vzor většiny hráčů v Evropě. Peter je na poslední štaci a Jan je v životní  formě schopný porazit kohokoliv, zítra se tito dva borci utkají ve čtvrtfinále French Open. Peter má turnaj dobře rozjetý, Jan rovnež, oba hrají v pohodě, utkání bude jedním z posledních pro Petra a velkou výzvou pro Jana, aby řekl, kdo převezme pomyslné žezlo nejlepšího Evropana. Aby toho nebylo málo tak na turnaji hraje ve skvělé formě i Viktor Axelsen, ten možná bude za nějaký čas taky králem Evropy.

Jan k zítřejšímu utkání uvedl, že do toho půjde naplno, jako ke každému zapasu, i když ví, že to je poslední turnaj Petera a ten je pro něho velkým idolem. Celý komentář si přečtěte zde (ps: Hrdlays, pokud bude čas, dej do komentářů překlad, my nestíháme :)) :

„Hey guys.. Happy to tell you all that im in the quarterfinal for the first time here in Paris! – I beat Boonsak in straight games leaving no doubt that i was the better player on court today. 21–10 21–15. I played really well and was focused during every rally. Im pleased with the way i worked with myself and feel i can take a lot with me from todays match.. – Tomorrow will be a special one, i will play Peter. This is Peters last tournament and in so many ways he has been a huge inspiration and idol for me. Anyway tomorrow is a game like any other so i will go in there and make it as hard for him as i can! More news tomorrow!“ 

Jan

One Response to “Další velký den badmintonu”

  1. ph Says:

    Volny preklad:

    Jsem moc rad ze vam vsem muzu rict, ze jsem se probojoval tady v Parizi poprve do ctvrtfinale. Boonsaka jsem porazil ve dvou setech 21–10 21–15 a moje prevaha na kurtu byla myslim zrejma. Hralo se mi vyborne a udrzel jsem koncentraci v kazde vymene. Mam z toho dobry pocit, odnasim si z toho cenne zkusenosti do dalsich boju. Zitra to bude neco vyjimecneho – nastoupim proti Peterovi. Byl to vzdy muj vzor a zdroj inspirace, a tohle je to jeho posledni turnaj. Presto to ale zitra musim brat jako kazdy jiny zapas. Proste jit na kurt a dat mu zabrat, jak jen to pujde.

≡ Zanechte vzkaz