badminton je badec.cz


Buď na kurtu v pohodě – bez bolesti, bez zranění, bez omezení


Spain's Carolina Marin walks on the court after receiving treatment for an injured foot during her women's singles badminton match with Taiwan's Pai Yu-po at the BWF World Championship in Jakarta, Indonesia August 13, 2015. REUTERS/Darren Whiteside

Po osobní zkušeností Vám přinášíme tip na přípravek pro hráče badmintonu. V dnešním útočném pojetí badmintonu jsou klouby výrazně zatěžovány. Údery se hrají často při výskoku, je velká preference smečí, hráči rychle startují, výpady střídají změny směru pohybu a toto vše působí značnou zátěž na klouby, zejména kotníky a kolena. Navíc ne každá hala má kvalitní odpružený povrch a řada utkání se hraje v univerzálních tělocvičnách, kde bývá odpružení nulové. Veškeré otřesy při pohybu pak končí v nohách sportovce. (foto REUTERS/Darren Whiteside, zranění Caroliny Marin). Určitě se Vám to taky stalo, někdy jste druhý den po zápase rádi, že vůbec vyjdete schody. Užijte si badminton naplno! Ať už hrajete kdekoliv, máme pro vás jedno výborné řešení, které vaše klouby jistě ocení.

Badec.cz doporučuje bezvadnou kloubní výživu collalloc, která vám pomůže vyřešit spoustu problémů. Je to 100% čistý mořský kolagen v podobě prášku, který si rozmícháte do vody a vypijete. Tímto způsobem si do těla doplníte velmi slušnou dávku bílkoviny, která vám zmírní bolest v kloubech, bude správně vyživovat chrupavky, zlepší pružnost vazů a šlach. Kolagen je výborný také jako doplněk k jakémukoliv fyzickému výkonu, zrychluje totiž regeneraci po zátěži a pomáhá tvořit svalovou hmotu.

Výhodou proti ostatním kolagenovým produktům je vysoká dávka kolagenu (3300 mg v denní dávce) a také jeho kvalita (hydrolyzovaný kolagen z ryb). Collalloc je navíc bioaktivní, to znamená živý a neuvařený. Tato vlastnost zvyšuje jeho vstřebatelnost (cca 90%) a tělo s ním zachází jako se svým vlastním kolagenem. Efekty se tak dostaví rychle, protože ho použije na ta místa, kde je ho nejvíce potřeba.

Vedlejší účinky jsou jenom pozitivní. Kolagen totiž také výborně působí na vlasy, nehty a přímo zázračně i na pleť, takže zejména holky ocení zlepšení těchto svých symbolů krásy.

Takže určitě vyzkoušejte, působí i preventivně a pro nás badmintonisty je to doplněk stravy skutečně na míru. Krásný chce být každý a při našem způsobu hry je potřeba klouby chránit, aby nám co nejdéle sloužily. Mrkněte se na to zde.

≡ Zanechte vzkaz