badminton je badec.cz


Barážové zápasy o postup do II. a III. ligy
v Jihomoravské oblasti

badminton_victoryBadmintonová sezóna na Jižní Moravě se pomalu chýlí ke svému závěru. Vítěz II. ligy, brněnský oddíl Premiéra „A“ se pokoušel v baráži o postup do I. ligy, který mu, ale po výhře nad Českým Těšínem a prohře s Hradcem Králové nakonec unikl.

Při současném sestupu oddílu Ivančic z I. do II. ligy to znamená, že v baráži o II. ligu se měla utkat družstva SK Podolí „A“ (6. tým II. ligy), Start Jihlava (7. tým II. ligy) a TJ Sokol Veselý Jehnice „D“ (2. tým III. ligy). Barážového klání se nakonec vzdala Jihlava, která tak automaticky sestupuje do III. ligy spolu s 8. týmem II. ligy z Podivína. Účastníkem II. ligy v příští sezóně, tak bude vítěz utkání mezi týmy Podolí „A“ a Jehnic „D“ jejichž vzájemný duel se odehraje v neděli 05.06.2011 od 18.00 hod v Jehnicích. Ještě pro doplnění – do II. ligy postupuje přímo z III. ligy Premiéra „B“.

Konečná tabulka III. ligy určila, že do městského přeboru přímo sestupují družstva VUT Brno (7. tým), RSC Brno „B“ (8. tým). Šestý tým III. ligy Bystřice pod Hostýnem sehraje barážové utkání s 2. týmem městského přeboru Podolím „B“. Toto utkání je už též domluveno a to na neděli 12.06.2011 od 14.00 hod v brněnské hale Sprint. Tým z Podolí sužují na konci sezóny nepříjemná zranění, ale pokusí se překvapit zkušený tým Bystřice. Opět pro doplnění – do III. ligy postupuje přímo vítěz městského přeboru a tím je Kometa Brno.

V obou barážových kláních, tak družstva mezi sebou sehrají pouze jedno utkání (v případě remízy rozhoduje o vítězi lepší rozdíl setů, míčků).

One Response to “Barážové zápasy o postup do II. a III. ligy
v Jihomoravské oblasti”

  1. Změna – postupy do II. a III. ligy v Jihomoravské oblasti | badminton je badec.cz Says:

    […] jsme Vás informovali o barážových kláních v JM oblasti. Článek viz kliknutím zde. Včera, ale došlo ke změně ! Tým Ivančic nakonec zůstává i v příští sezóně v I. […]

≡ Zanechte vzkaz