badminton je badec.cz


Badminton Camp pro hráče VŠ ligy

vsliga Tereze Bumbálková, hlavní organizátorka VŠ ligy badmintonu nám zaslala informace o chystané akci. Jedná se o dvoudenní badminton camp pro účastníky camp VŠ LIGY s trenérem a hráčem TJ Sokol Jehnice Standou Kohoutkem, termín 19.-20.11.2009. O co se jedná? Nabízíme pro všechny studenty a absolventy hrající VŠ LIGU novinku – dvoudenní badmintonový camp, který bude trénovat profi trenér Stanislav Kohoutek a kde budete mít možnost se naučit správnou techniku badmintonu od úplných základních úderů až po pokročilou úroveň hry. Výhoda pro Vás je ta, že budete rozděleni na kurtech v malém počtu hráčů, trenér se Vám tedy bude moci indivuálněji věnovat. Jak bude celý camp probíhat, co bude jeho náplní a na jaký další program se můžete těšit v rámci tohoto campu se dočtete na dalších řádcích. 

Kdy?

Ve dnech 19.-20.11.2009 (čtvrtek a pátek) v době od 9.00–12.00, poté oběd, který je v ceně a přednáška s ukázkou, jak se správně zahřívat a protáhnout. Večer nás čeká posezení ve Vinárně (více o programu v Harmonogramu)

Pro koho?

Pro všechny hráče badmintonu, kteří si chtějí zlepšit badmintonovu techniku a strávit dva sportovní dny provázené zajímavým programem v dobré partě.

Úroveň:

Začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí hráči.

Kde?

V Hale Yonex Jehnice

Harmonogram aneb Co Vás čeká a nemine:

Program trénování v průběhu dvou dnů sestavil Standa Kohoutek speciálně pro tento camp. A jak tedy trénování na kurtu a následující potréninkový program bude vypadat.

1.den (čtvrtek):

9–12 hodin – trénování na 5 kurtech se Standou Kohoutkem:

1)Rozcvičení, protažení 2)Badmintonové hry 3)Základy práce s raketou ( teorie, praxe ) 4)Základní pohybové návyky pro badminton 5)Základy pohybu do předních a bočních rohů 6)Drajv (teorie, nácvik úderu, kombinace s tímto úderem) 7)Kraťas (teorie, nácvik úderu, kombinace s tímto úderem) 8)Závěrečné protažení

12–13 hodin – pauza, přivezení oběda do haly, poobědvání 19-?? hodin – posezení v rezervované Vinárně Vinárium

2.den (pátek):

9–12 hodin – trénování na kurtu se Standou Kohoutkem: 1)Rozcvičení, protažení 2)Opáčko z minulého dne 3)Základy pohybu do zadních rohů 4)Drop (teorie, nácvik úderu, kombinace s tímto úderem) 5)Clear (teorie, nácvik úderu, kombinace s tímto úderem) 6)Smeč (teorie, nácvik úderu, kombinace s tímto úderem) 7)Bekhend (teorie, nácvik úderu, kombinace s tímto úderem) 8)Závěrečné protažení

12–13 hodin – ukázka, jak se správně badmintonista má zahřívat a následně protáhnout a zregenerovat, volná diskuze 13 hodin – záverečné společné ukončení campu

V průběhu celého campu se kdokoli může zeptat na cokoli týkající se badmintonu. To se týká především otázek z oblasti vysvětlení pravidel, taktiky a vedení zápasu.

Za kolik?

Startovné je 650 Kč na osobu na oba dva dny. V ceně jsou zahrnuty kurty, vedení trenéra, oběd, organizace. Do startovného není zahrnuto občerstvení a ostatní výdaje spojené s průběhem campu.

Co s sebou?

Trenky, triko, mikinu, raketu, pití, svačinu, dostatek sil, otázky týkající se badmintonu a hlavně nadšení.

Pro více informací piště prosím správkyni vysokoškoleské ligy na email:tereza.bumbalkova@vsliga.cz

Na všechny se těší správkyně VŠ ligy pro Brno

Tereza Bumbálková a Váš trenér Standa Kohoutek.

≡ Zanechte vzkaz