badminton je badec.cz


Amatéři, spojte se a hrajte VAŠI LIGU!

IKONA_VASE_LIGA_05_2014Kdo si hraje, nezlobí. Rádi hrajete badminton, ale zrovna nemáte s kým? Amatéři z celé republiky, spojte se! Ten kdo nemá „R“, je amatér. A právě těm je liga určena. Přihlaste se do soutěže VAŠE LIGA, největší amatérské ligy v Česku a hrajte, co to půjde! Ligu můžete hrát v Praze, Brně, Olomouci, Opavě, Hradci Králové, Pardubicích, Plzni a ve Zlíně. Začínáme 1.června!

Pokračování zde:

Pestrá směs soupeřů

Jedinečný systém VAŠÍ LIGY vám zaručí každý měsíc 4 nové soupeře přesně na vaší úrovni! Ať už jste začátečník nebo pokročilý, v lize je dostatek hráčů, se kterými si perfektně zahrajete.

Na výsledcích záleží

Na konci každého měsíce postoupíte či sestoupíte do vyšší či nižší skupiny. Díky tomu se vám stále mění soupeři a vy poznáváte nové styly a zlepšujete se.

Nejen hráči v čele žebříčku získávají medaile a zajímavé ceny. Žebříčky, herní profily hráčů a výsledky zápasů vidíte vždy aktuálně na promakaném webu.

Hrajete, kdy a kde chcete

Místo a čas zápasů si zvolíte sami se svým soupeřem podle toho, jak vám to vyhovuje. Kurty si platíte sami, můžete však využít partnerskou síť sportcenter po celém městě a využít členské slevy až 50 %.

Prostřednictvím ligy se budete pravidelně udržovat v kondici, a to fyzicky i psychicky. Nic nevyčistí hlavu lépe a nezbaví stresu efektivněji, jako hodina intenzivního pohybu.

Veškeré info na www.vaseliga.cz

≡ Zanechte vzkaz