badminton je badec.cz


≡ Sten Brno – badminton turnaje


Sten_Brno

10 HRÁČŮ
9 ZÁPASŮ
10 STYLŮ

O CO SE JEDNÁ …

Téměř pravidelné celoroční sobotní turnaje pro max. deset hráčů (hráček) ve DVOUHŘE mužů či žen převážně již registrovaných, kteří hrají oficiální městské, okresní či krajské soutěže. Turnaj lze volně nazvat jako Stenlyho sobotní desítka dále jen „Sten“. Doposud je již evidováno 128 hráčů / hráček s minimálně jednou účastí.

Občasně jsou singlové turnaje nahrazeny ČTYŘHRAMI. Opět stejný či podobný systém hry.

V současné podobě fungujeme od dubna 2009 – ve volné návaznosti na předchozí občasná sobotní badmintonová „sejšn“ při menším počtu zainteresovaných hráčů bez evidence výsledků … Cílem těchto sobotních turnajů je hrát maximum zápasů během krátkého časového úseku a zároveň se set co set setkávat s jiným herním stylem a navíc se soutěživě v rámci pravidel a následné evidenci rvát o každý míč.

PRO KOHO JE TURNAJ URČEN?

Základní a nutnou podmínkou účasti je věk nad 18 let (včetně) a pokud možno minimálně středně pokročilá herní vyspělost hráčů + dobrá fyzička. Doporučujeme zkušenost s aktivní účasti na turnajích, aby jste nebyli překvapeni rychlým tempem a náročností turnajů „Sten“.

Poznámka: středně pokročilý hráč = hráč hrající pravidelně minimálně 2× týdně cca 2 až 3 roky – je to těžko definovatelný pojem, ale předejde se tím snad z velké většiny zbytečným nedorozuměním, kdy vládne na kurtu pouze jeden hráč. Turnaj je určen zejména pro muže, ale v případě, že se do mužské části turnaje přihlásí žena, prosím kontaktujte organizátora pro následnou domluvu.

Takže, kdo nechce hrát stále jen se známými, stálými sparingy, má k nám v rámci podrobně specifikovaných pravidel v záložce PRAVIDLA – SYSTÉM TURNAJŮ – PŘIHLÁŠENÍ dveře otevřené. Před vlastním přihlášením věnujte pravidlům prosím dostatečnou pozornost.


KAM DÁLE >>>

POZVÁNKA NA SINGL „STEN“ – SESTAVA – MUŽI

POZVÁNKA NA SINGL „STEN“ – SESTAVA – ŽENY

POZVÁNKA NA DEBL – MIX „STEN“ – SESTAVA

KOMENTÁŘE K JEDNOTLIVÝM TURNAJŮM

HERNÍ MÍSTO – ČAS – MÍČE – CENA

ORGANIZÁTOR – KONTAKT

PRAVIDLA – SYSTÉM TURNAJŮ – PŘIHLÁŠENÍ

VÝSLEDKY

HRÁČI

FOTOGALERIE

OSTATNÍ UJEDNÁNÍ


Poslední aktualizace pravidel turnajů „Sten“ byla provedena 27.04.2012 – změna v možnosti účasti hráčů I. a II. ligy