badminton je badec.cz


Pozvánka na badminton Camp do Ostravy

IKONA_VŠ_KEMPPro všechny badmintonové nadšence, kteří chtějí dát své hře pevný řád a systém je tu Badminton Camp se zaměřením na debl a mix, který se bude konat v termínu 25. až 27.02.2011 v SC Ostrava. Hlavním trenérem kempu bude Stanislav Kohoutek. Kemp Vám doporučujeme, pořádá ho Jarda Mažgut, který jezdí pravidelně na brněnské kempy. Jarda je navíc odborník na kinesiologii, takže pokud Vás někde něco bolí, Jarda to během kempu vyřeší pomocí kinesiotejpingu. Kromě zlepšení dovedností v párových disciplínách se dozvíte i něco o použití tejpovacích pásek.

Informace a přihlášky: jmazgut@tiscali.cz, tel. 608 823 585

Pozvánku s dalšími informacemi zobrazíte kliknutím zde

4 Responses to “Pozvánka na badminton Camp do Ostravy”

 1. Lukáš P. Says:

  Při procházení badmintonových stránek mě napadlo, co by mohl být badmintonový paradox?
  To je, když ve stejném termínu a stejném městě, za téměř totožnou cenu, při srovnatelné kvalitě se konají v Ostravě 2 badmintonové campy, které vedou (samozřejmě každý ten svůj) trenéři juniorské reprezentace.
  Tak se mi zdá, že už i v badmintonu dochází k tvrdému souboji o potenciálního zákazníka, kterými jsou nadšení badmintonový amatéři.
  Otázkou je, kdo bude v tomto ohledu (či spíše konkurenčním boji) úspěšnější, zda hlavní trenér juniorské reprezentace a kvalifikovanější trenér (trenér 1. třídy) Michal Turoň, či asistent trenéra juniorské reprezentace (trenér 2. třídy), zato hráč s výraznějšími hráčskými úspěchy, Standa Kohoutek?
  O tom rozhodnete právě Vy, kteří zamíříte na jeden z badmintonových campů v Ostravě.

 2. paja Says:

  myslím, že u začínajících hráčů je jedno, jestli má tréner 1. nebo 3. třídu, nebo kolikrát vyhrál republiku. Mě učil strejda, co nemá licenci a byl hráčsky dobrý jen v rámci našeho oddílu, do reprezentace se nikdy nedostal a na turnaje se mu moc jezdit nechtělo i kdyby je vyhrál. A poradil mi a věnoval se mi více než oddílový trenér, co nás jen fyzicky proháněl a ničil. Stejně trenéři budou učit amatéry něco jiného, než, co učí reprezentanty. I ambice těchto hráčů jsou užít si badminton a ne vyhrát olympiádu. Takže rozhodne spíš kam jede kamoš a kde je víc pohoda a dobrá atmosféra, sám se asi na jeden kemp přihlásím. Pája K.

 3. Lukáš P. Says:

  Pajo, to já s tebou naprosto souhlasím, že nezáleží na tom, kdo má jakou trenérskou třídu, nebo jakým je kdo hráčem. Spíš jsem chtěl poukázat na tu raritu, že se v jednom místě konají 2 badmintonové campy, navíc když je vedou trenéři, kteří se společně znají, vedou společně naše juniory a taky spolu vedli řadu amatérských campů tady v Brně, u kterých jsem měl tu čest jim pomáhat. Myslím, že se mohli kluci spolu domluvit a udělat to aspoň v různé termíny, např. jeden v únoru a druhý v březnu, protože oba to jsou hodně kvalitní trenéři i hráči.
  Osobně si myslím, že ještě není tolik hobby hráčů mezi badmintonisty, aby nalpnili plnou kapacitu pro oba 2 campy, navíc pokud se jedná o severní Moravu, kde Ostrava nedosahuje počtem hobby hráčů Prahy natož Brna. Dobře to bylo patrné, pokud se sešli ve stejném termínu 2 campy v Praze a Brně, tak Brněnský byl naplněn ani ne na 50 %, co obvykle bývá.

 4. paja Says:

  mně říkal kámoš co byl dvakrát u Vas na kempu v Brně, že si užil trenál s Vámi, s tebou, s Markem a chválil i Adriana. Jede někdo z Vás trénovát do Ostravy, v Brně jste byli vlastně taky s Michalem Turoněm a Standou Kohoutkem, to by byl pro nás argument pro výběr kempu..dík Pája

≡ Zanechte vzkaz